Acer Aspire V3

Technische specificaties van de Acer Aspire V3
| merk | Acer |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 2328M |
| processorsnelheid | 2.20GHz |
| f_processor | Intel Core i3 |
| werkgeheugen | 4GB DDR3 Ram |
| f_werkgeheugen | 4GB Ram |
| schijf | 500GB HDD |
| f_schijf | HDD |
| f_schijfgrootte | 500GB |
| scherm | 1600×900 pixels, 17.3 inch |
| f_scherm | 17.3 inch |
| f_schermresolutie | 1600×900 px |
| netwerkverbindingen | Ethernet 100MBit, Wifi met 5GHz ondersteuning |
| displayaansluitingen | HDMI, VGA, Wireless Display |
| aansluitingen | 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, Bluetooth |
| extra opties | Bluetooth, Cardreader, DVD+/-RW, HDMI, Webcam |
| besturingssysteem | Windows 10 |
| Uiterlijke staat | Kapot |
| skucode | 32324g50makk |
Over deze refurbished Acer Aspire V3
Niet meer leverbaar
Acer Aspire V3 is helaas niet meer leverbaar
We hebben nog wel de volgende refurbished .
-

Acer TravelMate Spin B118
Intel Celeron N3450 1.1GHz, 4GB Ram, 64GB Flash, 11.6 inch touchscreen
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze refurbished Acer laptop wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis laptop APK t.w.v. €50,-
- Uw laptop met een verse en schone Windows installatie
- De bijpassende oplader
- Een stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Acer Aspire V3. Alle laptops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor laptops t.w.v. €50,-
Wordt uw Acer Aspire V3 na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished laptops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe Acer Aspire V3 t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: VK001079




