Apple MacBook Air 2025 15" M4
Apple Apple M4 10-core GHz • 16GB Ram • 256GB SSD • 15.3 inch scherm
Foto bewerken Huiswerk Internetten Lichte games Netflix Tekst verwerken Video bewerken YouTube Zware games
Plus- en minpunten
- Bevat een groots, levendig scherm.
- Deze laptop kan dankzij het omvangrijke RAM geheugen soepel meerdere applicaties draaien
- De laptop is meer dan zijn prijs waard, ideaal voor kleinere budgetten
- Met de grote opslagruimte van deze laptop passen al uw bestanden er makkelijk op
- Snelle opstart van programma's door de SSD in deze laptop.
- Met de videokaart speel je zware games op deze laptop
- Het verlichte toetsenbord is handig in het donker
- Deze laptop is wat minder draagbaar
- De laptop is al even uit, maar nog steeds goed te gebruiken.
Technische specificaties van de Apple MacBook Air 2025 15″ M4
| merk | Apple |
|---|---|
| processor | Apple Apple M4 10-core |
| f_processor | Apple |
| werkgeheugen | 16GB Overig Ram |
| f_werkgeheugen | 16GB Ram |
| schijf | 256GB SSD |
| f_schijf | SSD |
| f_schijfgrootte | 256GB |
| scherm | 15.3 inch, 2880×1864 pixels |
| f_scherm | 15.3 inch |
| f_schermresolutie | 2880×1864 px |
| netwerkverbindingen | Wifi met 5GHz ondersteuning |
| aansluitingen | 2x USB 3.0, Bluetooth |
| extra opties | Bluetooth, USB-c, Verlicht toetsenbord, Webcam |
| grafischekaart | Apple M4 10-core |
| besturingssysteem | MacOS |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Uiterlijke staat | Nette staat |
| Staat accu | Goede staat |
| gewicht | 237.6×340.4×11.5kg |
| afmetingen (l x b x h) | 1.51mm |
| skucode | A3241 |
| geschikt voor | Foto bewerken, Huiswerk, Internetten, Lichte games (Roblox, Minecraft, League of Legends, CS:GO, The Sims), Netflix, Tekst verwerken, Video bewerken, YouTube, Zware games (Fortnite, GTA V, Call of Duty, FIFA, PUBG, Overwatch) |
| eancode | 0195949841996 |
| nieuwprijs | 1465 |
Over deze refurbished Apple MacBook Air 2025 15″ M4
Deze laptop van het merk Apple is voorzien van een Apple CPU en 16GB Overig RAM-geheugen, die dus nog optimaal functioneren. Dankzij de ingebouwde snelle 256GB SSD schijf kunt u op deze laptop makkelijk uw bestanden opslaan. Dankzij de snelle SSD schijf ervaart u met deze laptop snelle opstarttijden. Bij deze laptop zit een scherm ingebouwd dat 15.3 inch groot Is en 2880x1864 pixels aan resolutie heeft. Met de Apple M4 10-core draaien toepassingen net iets sneler. In deze Apple laptop zit ook webcam, verlicht toetsenbord en Wifi met 5GHz ondersteuning.
Voor alle basistaken zoals tekst verwerken, uw mail checken, internetten en bankieren Is deze MacBook Air 2025 15" M4 geschikt. Of u nu wilt surfen op het internet, uw bankzaken wilt regelen, documenten wilt bewerken, e-mails wilt checken of huiswerk wilt maken, deze laptop is er perfect geschikt voor. Een film kijken op Netflix, een video streamen op YouTube of de laatste series checken op Videoland? Kies dan deze laptop. Deze laptop is uitstekend geschikt voor fotobewerking, zonder enige moeite. Among Us, Roblox, Minecraft, League of Legends en Runescape zijn prima speelbaar op deze laptop. GTA V, Call of Duty, Fifa, en Assassin's Creed draaien vlekkeloos op deze laptop.
We hebben op deze laptop een verse installatie gedaan van MacOS, en alle onderdelen zijn uitgebreid nagekeken zodat u gelijk aan de slag kunt.
Niet meer leverbaar
Apple MacBook Air 2025 15" M4 is helaas niet meer leverbaar
We hebben nog wel de volgende refurbished .
-

Apple MacBook Pro M3 Max (2023)
Apple M3 Max 14-core 2.8GHz, 36GB Ram, 1000GB SSD, 16 inch scherm
-

Apple MacBook Air 2020
Intel Core i5 1030NG7 1.1GHz, 8GB Ram, 256GB SSD, 13.3 inch scherm
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze laptop wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis laptop APK t.w.v. €50,-
- Uw laptop met een verse en schone Windows installatie
- De bijpassende oplader
- Een stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Apple MacBook Air 2025 15" M4. Alle laptops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor laptops t.w.v. €50,-
Wordt uw Apple MacBook Air 2025 15" M4 na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished laptops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe Apple MacBook Air 2025 15" M4 t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ018725










