Dell Latitude 3500
Intel Core i5 8265U 1.6GHz • 8GB Ram • 256GB SSD • 15.6 inch scherm
Foto bewerken Huiswerk Internetten Lichte games Netflix Tekst verwerken Video bewerken YouTube
Plus- en minpunten
- De laptop heeft een mooi groot scherm
- De prijs van deze laptop is heel voordelig, ook voor een laag budget
- Veel opslagruimte voor uw bestanden
- De SSD in deze laptop zorgt voor een snelle start van het systeem en al je apps
- Op het full hd beeldscherm kijk je naar films en series in hoge resolutie
- De cardreader in deze laptop maakt dat u makkelijk uw SD-kaarten kunt lezen
- De laptop heeft een apart numeriek toetsenbord
- Minder makkelijk mee te nemen
- De laptop is al wat ouder
- De laptop heeft gebruikssporen
Technische specificaties van de Dell Latitude 3500
| merk | Dell |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 8265U |
| processorsnelheid | 1.6GHz met turbo tot 3.9GHz |
| f_processor | Intel Core i5 |
| werkgeheugen | 8GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 8GB Ram |
| schijf | 256GB SSD |
| f_schijf | SSD |
| f_schijfgrootte | 256GB |
| scherm | 15.6 inch, 1920×1080 pixels |
| f_scherm | 15.6 inch |
| f_schermresolutie | 1920×1080 px |
| netwerkverbindingen | Ethernet 1GBps, Wifi met 5GHz ondersteuning |
| displayaansluitingen | HDMI, VGA |
| aansluitingen | 2x USB 3.0, Bluetooth |
| extra opties | Bluetooth, Cardreader, HDMI, Numeriek toetsenbord, Webcam |
| grafischekaart | Intel UHD Graphics |
| besturingssysteem | Windows 11 |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Uiterlijke staat | Gebruikte staat |
| Staat accu | Goede staat |
| gewicht | 1.98kg |
| afmetingen (l x b x h) | 378.66×255.35x18mm |
| skucode | 41DD5 |
| eancode | 5397184233207 |
| nieuwprijs | 918 |
| geschikt voor | Foto bewerken, Huiswerk, Internetten, Lichte games (Roblox, Minecraft, League of Legends, CS:GO, The Sims), Netflix, Tekst verwerken, Video bewerken, YouTube |
Over deze refurbished Dell Latitude 3500
De Latitude 3500 beschikt onder andere over een Intel Core i5 CPU. Het werkgeheugen is de 8GB DDR4. De laptop is dus altijd goed schoongemaakt en gecheckt voor de verkoop. Er is genoeg ruimte om bestanden op te slaan door de ingebouwde snelle 256GB SSD. Dankzij de ingebouwde SSD schijf werkt uw laptop lekker snel. Deze laptop weegt niet meer dan 1.98 kg. De Latitude 3500 heeft een schermresolutie van 1920x1080 pixels, en het scherm is 15.6 inch groot. De verbinding met het beeldscherm gaat via de Intel UHD Graphics videokaart. Deze refurbished Dell laptop beschikt daarnaast ook nog over een HDMI aansluiting, cardreader, webcam, numeriek toetsenbord en Wifi met 5GHz ondersteuning.
Internetten, bankieren, tekst verwerken, uw mail checken of huiswerk maken kan allemaal probleemloos op deze laptop.
Deze laptop van Dell is refurbished, wat betekent dat hij uitgebreid is gecontroleerd en gereinigd. Ook is er een schone installatie van Windows 11 gedaan, dus u kunt gelijk bezig met uw taken op deze laptop.
Niet meer leverbaar
Dell Latitude 3500 is helaas niet meer leverbaar
We hebben nog wel de volgende refurbished .
-

Dell Latitude 5300
Intel Core i5 8265U 1.6GHz, 8GB Ram, 256GB SSD, 13.3 inch scherm
-

Dell Latitude 3420
Intel Core i5 1135G7 2.4GHz, 8GB Ram, 512GB SSD, 14 inch scherm
-

Dell Latitude 5411
Intel Core i5 10400H 2.6GHz, 8GB Ram, 256GB SSD, 14 inch scherm
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze refurbished Dell laptop wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis laptop APK t.w.v. €50,-
- Uw laptop met een verse en schone Windows installatie
- De bijpassende oplader
- Een stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Dell Latitude 3500. Alle laptops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor laptops t.w.v. €50,-
Wordt uw Dell Latitude 3500 na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished laptops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe Dell Latitude 3500 t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ018872










