Dell Latitude 7480
Intel Core i7 7600U 2.80GHz • 8GB Ram • 256GB M.2 SSD • 14 inch scherm
Foto bewerken Huiswerk Internetten Lichte games Netflix Tekst verwerken Video bewerken YouTube
Plus- en minpunten
- De laptop is klein genoeg om makkelijk mee te nemen
- Met het uitgebreide RAM geheugen multitaskt deze laptop met gemak
- De laptop is lekker vlot dankzij de Core i7 processor
- De vriendelijke prijs is geschikt voor ieder budget
- Om veel bestanden op te kunnen slaan heeft deze laptop veel opslagruimte
- Door de krachtige hardware is deze laptop geschikt om lichte games op te spelen
- De behuizing is van stevig materiaal gemaakt, waardoor de laptop tegen een stootje kan
- Een scherp, full-HD scherm zorgt voor een fijne beeld kwaliteit
- SD-kaarten kunt u makkelijk met deze laptop gebruiken dankzij de ingebouwde cardreader
- Door het kleine scherm is Netflixen minder fijn
- Deze laptop is niet nieuw, maar werkt nog prima
- Veeleisende games kunt u niet spelen op deze laptop door de mindere videokaart
- Een paar gebruikssporen zijn zichtbaar bij deze laptop
Technische specificaties van de Dell Latitude 7480
| merk | Dell |
|---|---|
| processor | Intel Core i7 7600U |
| processorsnelheid | 2.80GHz met turbo tot 3.20GHz |
| f_processor | Intel Core i7 |
| werkgeheugen | 8GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 8GB Ram |
| schijf | 256GB M.2 SSD |
| f_schijf | M.2 SSD |
| f_schijfgrootte | 256GB |
| scherm | 14 inch, 1920×1080 pixels |
| f_scherm | 14 inch |
| f_schermresolutie | 1920×1080 px |
| netwerkverbindingen | Ethernet 1GBps, Wifi met 5GHz ondersteuning |
| displayaansluitingen | HDMI, Wireless Display |
| aansluitingen | 2x USB 3.0, Bluetooth |
| extra opties | Bluetooth, Cardreader, HDMI, USB-c, Webcam |
| grafischekaart | Intel HD Graphics |
| besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Uiterlijke staat | Goede staat |
| Staat accu | Goede staat |
| gewicht | 1.445kg |
| afmetingen (l x b x h) | 220.9x331x20.8mm |
| skucode | HDK10 |
| eancode | 5397063997350 |
| nieuwprijs | 1972 |
| geschikt voor | Foto bewerken, Huiswerk, Internetten, Lichte games (Roblox, Minecraft, League of Legends, CS:GO, The Sims), Netflix, Tekst verwerken, Video bewerken, YouTube |
Over deze refurbished Dell Latitude 7480
Deze refurbished Latitude 7480 laptop is volledig nagekeken en gereinigd. De processor van dze laptop is een Intel Core i7. Deze refurbished laptop is voorzien van 8GB DDR4 werkgeheugen. Er is een 256GB M.2 SSD aanwezig om al uw bestanden te bewaren. Om mee te nemen is deze laptop zo'n 1.445 kg. Het 1920x1080 pixels scherm dat In deze laptop zit, Is 14 inches. Een Intel HD Graphics Is ingebouwd voor de grafische berekeningen In deze laptop. Daarnaast vindt u een HDMI aansluiting, cardreader, webcam en Wifi met 5GHz ondersteuning terug in de Latitude 7480.
Deze laptop van Dell zijn voor zakelijke doeleinden ontworpen. Hierdoor heeft de Latitude 7480 weerbaarder en Is hij van hogere bouwkwaliteit, waardoor deze laptop langer mee gaat dan andere soorten.
Internetten, bankieren, tekst verwerken, uw mail checken of huiswerk maken Is allemaal geen probleem voor deze laptop. Netflix, YouTube en andere streamingdiensten worden ook ondersteund door deze laptop. Zelfs foto's bewerken in bijvoorbeeld Photoshop is mogelijk op deze laptop. Maar ook het spelen van lichte games is mogelijk. Denk hierbij aan CS:GO, Minecraft of League of Legends.
De Latitude 7480 is refurbished, dus van binnen en van buiten gecontroleerd, gereinigd en getest om uw ervaring optimaal te maken. Ook is er een verse installatie van Windows 10 Pro gedaan, zodat de laptop al helemaal net als nieuw aan voelt!
Niet meer leverbaar
Dell Latitude 7480 is helaas niet meer leverbaar
We hebben nog wel de volgende refurbished .
-

Dell Latitude 7480
Intel Core i5 6360U 2.0GHz, 8GB Ram, 256GB SSD, 14 inch scherm
-

Dell Latitude 3420
Intel Core i5 1135G7 2.4GHz, 8GB Ram, 512GB SSD, 14 inch scherm
-

Dell Latitude 5411
Intel Core i5 10400H 2.6GHz, 8GB Ram, 256GB SSD, 14 inch scherm
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze refurbished Dell laptop wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis laptop APK t.w.v. €50,-
- Uw laptop met een verse en schone Windows installatie
- De bijpassende oplader
- Een stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Dell Latitude 7480. Alle laptops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor laptops t.w.v. €50,-
Wordt uw Dell Latitude 7480 na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished laptops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe Dell Latitude 7480 t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ018899










