Dell OptiPlex 3050 SFF
Intel Core i5 7500 3.4GHz • 8GB Ram • 128GB SSD
Foto bewerken Huiswerk Internetten Lichte games Netflix Tekst verwerken Video bewerken YouTube
Plus- en minpunten
- Deze desktop heeft veel geheugen, dus je kunt veel dingen tegelijk doen
- Deze desktop levert hoge kwaliteit voor een betaalbare prijs
- Programma's laden snel op de desktop door de SSD.
- Met goede processor en videokaart is gamen ook mogelijk op deze desktop
- De desktop is in goede staat voor jarenlang gebruik
- De desktop is wat ouder, maar nog steeds van goed te gebruiken
- Deze desktop heeft een harde schijf met niet heel veel ruimte
- Voor echt zware games is de videokaart van de desktop niet ideaal
Technische specificaties van de Dell OptiPlex 3050 SFF
| merk | Dell |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 7500 |
| processorsnelheid | 3.4GHz met turbo tot 3.8GHz |
| f_processor | Intel Core i5 |
| werkgeheugen | 8GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 8GB Ram |
| schijf | 128GB SSD |
| f_schijf | SSD |
| f_schijfgrootte | 128GB |
| netwerkverbindingen | Ethernet 1GBps |
| displayaansluitingen | Displayport, HDMI, VGA |
| aansluitingen | 4x USB 2.0, 4x USB 3.0 |
| extra opties | HDMI |
| grafischekaart | Intel HD Graphics 630 |
| besturingssysteem | Windows 11 |
| Uiterlijke staat | Nette staat |
| gewicht | 5.14kg |
| afmetingen (l x b x h) | 92.71×292.1×290.06mm |
| skucode | WCVJV |
| eancode | 5397063988198 |
| nieuwprijs | 607 |
| geschikt voor | Foto bewerken, Huiswerk, Internetten, Lichte games (Roblox, Minecraft, League of Legends, CS:GO, The Sims), Netflix, Tekst verwerken, Video bewerken, YouTube |
| op voorraad in | Hoogeveen |
Over deze refurbished Dell OptiPlex 3050 SFF
Met deze volledig refurbished refurbished computer computer van Dell beschik je over 8GB DDR4 RAM-geheugen en een Intel Core i5 processor. Als u veel opslag nodig heeft, is deze desktop computer dankzij de ingebouwde snelle 128GB SSD schijf een ideale keuze. Deze computer bevat een snelle SSD, waardoor u geniet van razendsnel opstarten. Met de Intel HD Graphics 630 GPU kunt u uw visuele toepassingen nog sneller draaien. Dankzij de HDMI aansluiting kun je nog meer doen met deze Dell computer.
Deze desktop is ideaal voor dagelijkse taken zoals internetten, online bankieren, tekstverwerking, e-mailbeheer en het maken van huiswerk. Het afspelen van video's op YouTube, Netflix en Videoland gaat moeiteloos met deze desktop. Foto's bewerken? Dat doet deze desktop moeiteloos en efficiënt. Geniet van lichte gaming met titels als Roblox, en Minecraft op deze desktop.
Met deze desktop van het merk Dell kunt u gelijk aan de slag, doordat we de desktop uitgebreid hebben nagekeken en refurbished. Ook hebben we een nieuwe installatie van Windows 10 Pro gedaan.
Niet meer leverbaar
Dell OptiPlex 3050 SFF is helaas niet meer leverbaar
We hebben nog wel de volgende refurbished .
-

Secondlife HP 301 XL Zwart
Originele refurbished cartridge, Hogere inktvolumes, 100% Garantie
-

Secondlife Canon PG 545 XL Zwart
Originele refurbished cartridge, Hogere inktvolumes, 100% Garantie
-

Secondlife Canon CL 546 Kleur XL
Originele refurbished cartridge, Hogere inktvolumes, 100% Garantie
-

Secondlife HP 301 XL Kleur
Originele refurbished cartridge, Hogere inktvolumes, 100% Garantie
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze computer wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis computer APK t.w.v. €50,-
- Uw computer met een nieuwe Windows installatie
- De stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Dell OptiPlex 3050 SFF. Alle desktops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor desktops t.w.v. €50,-
Wordt uw Dell OptiPlex 3050 SFF na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished desktops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe Dell OptiPlex 3050 SFF t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ018862










