Dell Precision 7550
Intel Core i7 10850H 2.7GHz • 16GB Ram • 512GB M.2 SSD • 15.6 inch scherm
Foto bewerken Huiswerk Internetten Lichte games Netflix Tekst verwerken Video bewerken YouTube Zware games
Plus- en minpunten
- Met een groot scherm kun je beter multitasken en video’s kijken
- Met dit RAM geheugen draai je zonder problemen meerdere programma’s tegelijk
- Met een Core i7 processor merk je dat de laptop goed presteert
- Veel opslagruimte voor uw bestanden
- Ook games als Battlefield en Call of Duty zijn makkelijk te spelen dankzij deze videokaart
- Een sterke behuizing zorgt ervoor dat deze laptop erg stevig in elkaar zit
- Op het full hd beeldscherm kijk je naar films en series in hoge resolutie
- Met de inbegrepen cardreader is deze laptop ideaal om met SD-kaarten te werken
- De laptop heeft een apart numeriek toetsenbord
- Minder makkelijk mee te nemen
Technische specificaties van de Dell Precision 7550
| merk | Dell |
|---|---|
| processor | Intel Core i7 10850H |
| processorsnelheid | 2.7GHz met turbo tot 5.1GHz |
| f_processor | Intel Core i7 |
| werkgeheugen | 16GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 16GB Ram |
| schijf | 512GB M.2 SSD |
| f_schijf | M.2 SSD |
| f_schijfgrootte | 512GB |
| scherm | 15.6 inch, 1920×1080 pixels |
| f_scherm | 15.6 inch |
| f_schermresolutie | 1920×1080 px |
| netwerkverbindingen | Ethernet 1GBps, Wifi met 5GHz ondersteuning |
| displayaansluitingen | HDMI |
| aansluitingen | 3x USB 3.0, Bluetooth |
| extra opties | Bluetooth, Cardreader, HDMI, Numeriek toetsenbord, USB-c, Webcam |
| grafischekaart | Quadro T1000 |
| besturingssysteem | Windows 11 |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Uiterlijke staat | Goede staat |
| Staat accu | Goede staat |
| gewicht | 2.45kg |
| afmetingen (l x b x h) | 242x260x27.36mm |
| skucode | CWG3R |
| eancode | 5397184451694 |
| nieuwprijs | 2922 |
| geschikt voor | Foto bewerken, Huiswerk, Internetten, Lichte games (Roblox, Minecraft, League of Legends, CS:GO, The Sims), Netflix, Tekst verwerken, Video bewerken, YouTube, Zware games (Fortnite, GTA V, Call of Duty, FIFA, PUBG, Overwatch) |
Over deze refurbished Dell Precision 7550
Om de Precision 7550 optimaal te leveren is de laptop refurbished, dus schoongemaakt en gecheckt op foutjes. Zo kunt u optimaal gebruik maken van de Intel Core i7 CPU en het 16GB DDR4 werkgeheugen. Om uw bestanden en documenten kwijt te kunnen, zit er een 512GB M.2 SSD schijf in. Deze Dell laptop weegt rond de 2.45kg. Het scherm van de refurbished Precision 7550 heeft een resolutie van 1920x1080 pixels. De videokaart In deze laptop Is de Quadro T1000 GPU. Als extra handigheidje zit er ook een HDMI aansluiting, cardreader, webcam, numeriek toetsenbord en Wifi met 5GHz ondersteuning in deze laptop.
Deze laptop komt uit de zakelijke lijn van Dell. Hierdoor Is hij van hoge kwaliteit. De Precision 7550 kan dus lang mee gaan en Is erg duurzaam.
Internetten, bankieren, tekst verwerken, uw mail checken of huiswerk maken kan allemaal probleemloos op deze laptop. Maar ook Netflixen en YouTube-filmpjes kijken Is geen probleem. Naast die dingen is de laptop ook geschikt voor het bewerken van foto's. En u kunt er ook prima lichtere games als CS:GO, Minecraft of Roblox op spelen. De Precision 7550 is ook prima in staat om zware games als GTA V, Fifa 21 of Call of Duty te spelen.
Om de kwaliteit van de refurbished Precision 7550 te kunnen garanderen, is deze laptop van binnen en van buiten goed schoongemaakt en gecontroleerd op schade. Mede hierdoor en door de schone installatie van Windows 11 kunt u meteen na aankoop aan de slag!
Niet meer leverbaar
Dell Precision 7550 is helaas niet meer leverbaar
We hebben nog wel de volgende refurbished .
-

Dell Latitude 5310
Intel Core i5 10210U 1.6GHz, 16GB Ram, 256GB SSD, 13.3 inch scherm
-

Secondlife Canon Multipack 580 / 581 Series Zwart
Originele refurbished cartridge, Hogere inktvolumes, 100% Garantie
-

Secondlife Canon Multipack 550 / 551 Series Zwart
Originele refurbished cartridge, Hogere inktvolumes, 100% Garantie
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze refurbished Dell laptop wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis laptop APK t.w.v. €50,-
- Uw laptop met een verse en schone Windows installatie
- De bijpassende oplader
- Een stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Dell Precision 7550. Alle laptops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor laptops t.w.v. €50,-
Wordt uw Dell Precision 7550 na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished laptops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe Dell Precision 7550 t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ014876











