HP EliteDesk 800 G2 Mini
Intel Core i5 6500T 2.5GHz • 8GB Ram • 256GB SSD
Foto bewerken Huiswerk Internetten Netflix Tekst verwerken YouTube
Plus- en minpunten
- Dankzij het ruime RAM geheugen kan deze desktop efficiënt multitasken
- Deze desktop biedt uitstekende waarde, zelfs voor kleinere budgetten
- De desktop heeft veel schijfruimte beschikbaar om bestanden op te slaan
- De desktop met SSD opent alles vlot.
- De behuizing is duurzaam en lekker stevig
- Ouder, maar de desktop blijft betrouwbaar
- Deze desktop heeft wat lichte gebruikssporen
Technische specificaties van de HP EliteDesk 800 G2 Mini
| merk | HP |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 6500t |
| processorsnelheid | 2.5GHz met turbo tot 3.1GHz |
| f_processor | Intel Core i5 |
| werkgeheugen | 8GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 8GB Ram |
| schijf | 256GB SSD |
| f_schijf | SSD |
| f_schijfgrootte | 256GB |
| netwerkverbindingen | Ethernet 100MBit, Wifi met 5GHz ondersteuning |
| displayaansluitingen | Displayport, VGA |
| aansluitingen | 6x USB 3.0, Bluetooth |
| extra opties | Bluetooth |
| grafischekaart | Intel HD Graphics 530 |
| besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Uiterlijke staat | Goede staat |
| gewicht | 1.3kg |
| afmetingen (l x b x h) | 34x177x175mm |
| skucode | P1G34EA |
| geschikt voor | Foto bewerken, Huiswerk, Internetten, Netflix, Tekst verwerken, YouTube |
| eancode | 889899171950 |
| nieuwprijs | 1777 |
Over deze refurbished HP EliteDesk 800 G2 Mini
De HP desktop computer hebben we uitgebreid gecheckt zodat alles nog optimaal functioneert. De Intel Core i5 processor en de 8GB DDR4 RAM-geheugen zijn dus in uitstekende staat. De snelle 256GB SSD schijf is geschikt om vele foto’s en andere bestanden op te kunnen slaan. Een desktop computer met SSD opslag start in een paar seconden op. Om de beelden aan te sturen zit er In de EliteDesk 800 G2 Mini een Intel HD Graphics 530. Deze refubished HP computer heeft Wifi met 5GHz ondersteuning.
Deze HP computer kun je uitstekend gebruiken als zakelijke desktop.
Het verwerken van tekst, checken van mail, internetten of bankieren? Met deze desktop zit u goed. Ook kun je met deze desktop prima Netflixen en YouTube kijken. Foto's bewerken en personaliseren? Kies dan deze desktop.
U kunt gelijk aan de slag met deze desktop. Deze desktop is volledig nagekeken en schoongemaakt en er is een nieuwe versie van Windows 10 Pro geïnstalleerd!
Niet meer leverbaar
HP EliteDesk 800 G2 Mini is helaas niet meer leverbaar
We hebben nog wel de volgende refurbished .
VergelijkenKlanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze computer wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis computer APK t.w.v. €50,-
- Uw computer met een nieuwe Windows installatie
- De stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze HP EliteDesk 800 G2 Mini. Alle desktops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor desktops t.w.v. €50,-
Wordt uw HP EliteDesk 800 G2 Mini na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished desktops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe HP EliteDesk 800 G2 Mini t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ018951






