HP Envy x360 15-ds0500nd
AMD Ryzen 5 3500U 2.1GHz • 8GB Ram • 512GB M.2 SSD • 15.6 inch touchscreen
Foto bewerken Huiswerk Internetten Lichte games Netflix Tekst verwerken Video bewerken YouTube
Plus- en minpunten
- Voorzien van een indrukwekkend groot scherm.
- Deze laptop kan dankzij het omvangrijke RAM geheugen soepel meerdere applicaties draaien
- Zelfs met een beperkt budget is deze laptop een geweldige investering
- De laptop heeft veel schijfruimte beschikbaar om bestanden op te slaan
- Ook gaming is geen probleem op deze krachtige laptop
- Bedien je laptop makkelijk en snel met het touchscreen scherm dat er in zit
- Het scherm is full-HD en dus uiterst geschikt om films en series op te kijken
- Dankzij het numpad op het toetsenbord vul je nog sneller cijfers en berekeningen in
- De toetsenbordverlichting maakt doorwerken in het donker geen enkel probleem
- Het grote formaat zorgt voor minder gemak als je de laptop mee wilt nemen
- Ouder, maar de laptop blijft betrouwbaar
- Een betere videokaart is nodig als je veel wilt gamen
- Deze laptop heeft wat lichte gebruikssporen
Technische specificaties van de HP Envy x360 15-ds0500nd
| merk | HP |
|---|---|
| processor | AMD Ryzen 5 3500U |
| processorsnelheid | 2.1GHz met turbo tot 3.7GHz |
| f_processor | AMD Ryzen 5 |
| werkgeheugen | 8GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 8GB Ram |
| schijf | 512GB M.2 SSD |
| f_schijf | M.2 SSD |
| f_schijfgrootte | 512GB |
| scherm | 15.6 inch touchscreen, 1920×1080 pixels |
| f_scherm | 15.6 inch |
| f_schermresolutie | 1920×1080 px |
| netwerkverbindingen | Ethernet 1GBps, Wifi met 5GHz ondersteuning |
| displayaansluitingen | HDMI |
| aansluitingen | 2x USB 3.0, Bluetooth |
| extra opties | Bluetooth, HDMI, Numeriek toetsenbord, Touchscreen, USB-c, Verlicht toetsenbord, Webcam |
| grafischekaart | AMD Radeon RX Vega 8 |
| besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Uiterlijke staat | Goede staat |
| Staat accu | Goede staat |
| geschikt voor | Foto bewerken, Huiswerk, Internetten, Lichte games (Roblox, Minecraft, League of Legends, CS:GO, The Sims), Netflix, Tekst verwerken, Video bewerken, YouTube |
| skucode | 6TB95EA |
| eancode | 0193905404216 |
| nieuwprijs | 899 |
Over deze refurbished HP Envy x360 15-ds0500nd
Deze laptop van het merk HP is voorzien van een AMD Ryzen 5 CPU en 8GB DDR4 RAM-geheugen, die dus nog optimaal functioneren. Dankzij de ingebouwde 512GB M.2 SSD schijf kunt u op deze laptop makkelijk uw bestanden opslaan. Het scherm met touchscreen van deze laptop van HP Is 15.6 inch en beschikt over een resolutie van 1920x1080. De grafische chip Is een AMD Radeon RX Vega 8. Ook vindt u in deze laptop van HP HDMI aansluiting, webcam, numeriek toetsenbord, verlicht toetsenbord en Wifi met 5GHz ondersteuning.
Het verwerken van tekst, checken van mail, internetten of bankieren? Met deze laptop zit u goed. Een film kijken op Netflix, een video streamen op YouTube of de laatste series checken op Videoland? Kies dan deze laptop. Foto's bewerken en personaliseren? Kies dan deze laptop. Games spelen zoals Minecraft, League of Legends, Roblox, CS:GO? Kies dan deze laptop.
Doordat we op deze HP laptop een nieuwe versie van Windows 10 Pro geïnstalleerd hebben, kunt u gelijk aan de slag met uw nieuwe laptop!
Niet meer leverbaar
HP Envy x360 15-ds0500nd is helaas niet meer leverbaar
We hebben nog wel de volgende refurbished .
-

Secondlife HP 301 XL Zwart
Originele refurbished cartridge, Hogere inktvolumes, 100% Garantie
-

Secondlife HP 62 XL Kleur
Originele refurbished cartridge, Hogere inktvolumes, 100% Garantie
-

Secondlife HP 301 XL Kleur
Originele refurbished cartridge, Hogere inktvolumes, 100% Garantie
-

Secondlife HP 62 XL Zwart
Originele refurbished cartridge, Hogere inktvolumes, 100% Garantie
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze refurbished HP laptop wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis laptop APK t.w.v. €50,-
- Uw laptop met een verse en schone Windows installatie
- De bijpassende oplader
- Een stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze HP Envy x360 15-ds0500nd. Alle laptops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor laptops t.w.v. €50,-
Wordt uw HP Envy x360 15-ds0500nd na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished laptops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe HP Envy x360 15-ds0500nd t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ018812












