HP ProBook 450 G4
Intel Core i5 7200U 2.5GHz • 8GB Ram • 256GB M.2 SSD • 15.6 inch scherm
Foto bewerken Huiswerk Internetten Netflix Tekst verwerken YouTube
Plus- en minpunten
- Er zit een mooi, groot scherm in de laptop
- Meerdere taken tegelijk uitvoeren is geen enkel probleem dankzij het ruime werkgeheugen
- Deze laptop is voor een laag budget alsnog prima geprijsd
- Om veel bestanden op te kunnen slaan heeft deze laptop veel opslagruimte
- SD-kaarten kunt u makkelijk met deze laptop gebruiken dankzij de ingebouwde cardreader
- Er zit een numerieke toetsenbord in deze laptop
- De laptop is dankzij zijn omvang minder geschikt om mee te nemen
- De laptop is al een beetje ouder
- Een paar gebruikssporen zijn zichtbaar bij deze laptop
Technische specificaties van de HP ProBook 450 G4
| merk | HP |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 7200U |
| processorsnelheid | 2.5GHz met turbo tot 3.1GHz |
| f_processor | Intel Core i5 |
| werkgeheugen | 8GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 8GB Ram |
| schijf | 256GB M.2 SSD |
| f_schijf | M.2 SSD |
| f_schijfgrootte | 256GB |
| scherm | 1366×768 pixels, 15.6 inch |
| f_scherm | 15.6 inch |
| f_schermresolutie | 1366×768 px |
| netwerkverbindingen | Ethernet 1GBps, Wifi |
| displayaansluitingen | HDMI, VGA |
| aansluitingen | 2x USB 3.0, Bluetooth |
| extra opties | Bluetooth, Cardreader, HDMI, Numeriek toetsenbord, USB-c, Webcam |
| grafischekaart | Intel HD Graphics |
| besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Uiterlijke staat | Gebruikte staat |
| Staat accu | Goede staat |
| gewicht | 2.04kg |
| afmetingen (l x b x h) | 263x382x24.4mm |
| skucode | W7C89AV |
| eancode | 0889899561393 |
| nieuwprijs | 922 |
| geschikt voor | Foto bewerken, Huiswerk, Internetten, Netflix, Tekst verwerken, YouTube |
Over deze refurbished HP ProBook 450 G4
Deze refurbished ProBook 450 G4 van HP is uitgebreid gecheckt en gereinigd voor de verkoop. De laptop heeft een Intel Core i5 voor het rekenwerk en als werkgeheugen beschikt hij over 8GB DDR4. Uw bestanden bewaart u op de ingebouwde 256GB M.2 SSD. De ProBook 450 G4 heeft een gewicht van zo'n 2.04kg. De refurbished ProBook 450 G4 heeft een schermgrootte van 15.6 inch. De resolutie is 1366x768 pixels. Met de Intel HD Graphics wordt het beeld helder weergegeven op het scherm. Naast al deze features beschikt deze refurbished laptop over een HDMI aansluiting, cardreader, webcam, numeriek toetsenbord en Wifi.
Internetten, bankieren, tekst verwerken of bijvoorbeeld uw mail checken Is allemaal geen probleem voor deze laptop. Een filmpje kijken? Daar Is deze laptop ook voor geschikt! Voor het bewerken van foto's is deze laptop ook zeer geschikt.
Wij hebben ervoor gezorgd dat u gelijk aan de slag kunt met de laptop. De laptop is gecontroleerd, schoongemaakt en gebruiksklaar gemaakt met een schone installatie van Windows 10 Pro.
Niet meer leverbaar
HP ProBook 450 G4 is helaas niet meer leverbaar
We hebben nog wel de volgende refurbished .
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze refurbished HP laptop wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis laptop APK t.w.v. €50,-
- Uw laptop met een verse en schone Windows installatie
- De bijpassende oplader
- Een stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze HP ProBook 450 G4. Alle laptops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor laptops t.w.v. €50,-
Wordt uw HP ProBook 450 G4 na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished laptops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe HP ProBook 450 G4 t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ018878







