HP ProDesk 400 G3 SFF
Intel Pentium G4400 3.30GHz • 8GB Ram • 256GB SSD
Foto bewerken Huiswerk Internetten Lichte games Netflix Tekst verwerken Video bewerken YouTube
Plus- en minpunten
- Deze desktop kan dankzij het omvangrijke RAM geheugen soepel meerdere applicaties draaien
- Zelfs met een beperkt budget is deze desktop een geweldige investering
- De desktop heeft veel schijfruimte beschikbaar om bestanden op te slaan
- De desktop met SSD opent alles vlot.
- Ook gaming is geen probleem op deze krachtige desktop
- Een stevige behuizing, waardoor de desktop tegen een stootje kan
- De desktop komt met een handige cardreader, waardoor je snel en makkelijk je SD kaart kunt aflezen
- De processor is niet krachtig genoeg om met zware programma’s te multitasken
- Ouder, maar de desktop blijft betrouwbaar
- Een betere videokaart is nodig als je veel wilt gamen
- Deze desktop heeft wat lichte gebruikssporen
Technische specificaties van de HP ProDesk 400 G3 SFF
| merk | HP |
|---|---|
| processor | Intel Pentium G4400 |
| processorsnelheid | 3.30GHz |
| f_processor | Intel Pentium |
| werkgeheugen | 8GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 8GB Ram |
| schijf | 256GB SSD |
| f_schijf | SSD |
| f_schijfgrootte | 256GB |
| netwerkverbindingen | Ethernet 1GBps |
| displayaansluitingen | Displayport, VGA |
| aansluitingen | 4x USB 2.0, 4x USB 3.0 |
| extra opties | Cardreader |
| grafischekaart | Intel HD Graphics 530 |
| besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Uiterlijke staat | Goede staat |
| gewicht | 4.43kg |
| afmetingen (l x b x h) | 95×299.5x270mm |
| skucode | X9D28EA |
| eancode | 0190780834428 |
| nieuwprijs | 699 |
| geschikt voor | Foto bewerken, Huiswerk, Internetten, Lichte games (Roblox, Minecraft, League of Legends, CS:GO, The Sims), Netflix, Tekst verwerken, Video bewerken, YouTube |
Over deze refurbished HP ProDesk 400 G3 SFF
De HP desktop computer hebben we uitgebreid gecheckt zodat alles nog optimaal functioneert. De Intel Pentium processor en de 8GB DDR4 RAM-geheugen zijn dus in uitstekende staat. De snelle 256GB SSD schijf is geschikt om vele foto’s en andere bestanden op te kunnen slaan. Dankzij de snelle SSD schijf ervaart u met deze desktop computer snelle opstarttijden. De grafische chip Is een Intel HD Graphics 530. Ook vindt u in deze computer van HP cardreader.
Het zakelijke model van deze computer van HP is perfect voor werk-gerelateerde toepassingen.
Het verwerken van tekst, checken van mail, internetten of bankieren? Met deze desktop zit u goed. Een film kijken op Netflix, een video streamen op YouTube of de laatste series checken op Videoland? Kies dan deze desktop. Foto's bewerken en personaliseren? Kies dan deze desktop. Games spelen zoals Minecraft, League of Legends, Roblox, CS:GO? Kies dan deze desktop.
Doordat we op deze HP desktop een nieuwe versie van Windows 10 Pro geïnstalleerd hebben, kunt u gelijk aan de slag met uw nieuwe desktop!
Niet meer leverbaar
HP ProDesk 400 G3 SFF is helaas niet meer leverbaar
We hebben nog wel de volgende refurbished .
-

HP ProDesk 400 G3 DM
Intel Core i3 7100T 3.40GHz, 8GB Ram, 128GB SSD
-

Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze computer wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis computer APK t.w.v. €50,-
- Uw computer met een nieuwe Windows installatie
- De stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze HP ProDesk 400 G3 SFF. Alle desktops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor desktops t.w.v. €50,-
Wordt uw HP ProDesk 400 G3 SFF na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished desktops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe HP ProDesk 400 G3 SFF t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ017739








