HP ProDesk 600 G3 MT
Intel Core i5 7500 3.4GHz • 8GB Ram • 256GB SSD
Foto bewerken Huiswerk Internetten Lichte games Netflix Tekst verwerken Video bewerken YouTube
Plus- en minpunten
- De desktop beschikt over genoeg RAM, en kan dus meerdere programma’s tegelijk uitvoeren
- Deze desktop heeft een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding
- Dankzij de ruime opslagcapaciteit kunt u al uw bestanden kwijt
- Systeem en programma’s starten sneller op dankzij de ingebouwde SSD
- Met deze desktop kunt u prima gamen, dankzij de krachtige processor en videokaart
- Dankzij de stevige behuizing kan deze desktop tegen een stootje
- De desktop is al wat aan de oude kant
- De videokaart van deze desktop is niet geschikt voor hele zware games
- De desktop beschikt over een aantal gebruikssporen
Technische specificaties van de HP ProDesk 600 G3 MT
| merk | HP |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 7500 |
| processorsnelheid | 3.4GHz met turbo tot 3.8GHz |
| f_processor | Intel Core i5 |
| werkgeheugen | 8GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 8GB Ram |
| schijf | 256GB SSD |
| f_schijf | SSD |
| f_schijfgrootte | 256GB |
| netwerkverbindingen | Ethernet 1GBps |
| displayaansluitingen | Displayport |
| aansluitingen | 2x USB 2.0, 6x USB 3.0 |
| besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Uiterlijke staat | Goede staat |
| skucode | 1HK50EA |
| eancode | 0190781583707 |
| nieuwprijs | 1012 |
| geschikt voor | Foto bewerken, Huiswerk, Internetten, Lichte games (Roblox, Minecraft, League of Legends, CS:GO, The Sims), Netflix, Tekst verwerken, Video bewerken, YouTube |
Over deze refurbished HP ProDesk 600 G3 MT
Deze refurbished desktop computer van HP is volledig nagekeken en gereinigd. Voor de rekenkracht is er een Intel Core i5 processor ingebouwd. De desktop computer heeft 8GB DDR4 werkgeheugen. Voor de opslag van al uw bestanden is er een snelle 256GB SSD aanwezig. Met de snelle SSD schijf start uw computer razendsnel op. Het beeld wordt aangestuurd door een .
De ProDesk 600 G3 MT Is gemaakt voor de zakelijke markt, en Is daarom van zeer hoge kwaliteit grondstoffen gemaakt. Deze computer Is daarom erg duurzaam en kan nog vele jaren mee.
Internetten, bankieren, tekst verwerken, uw mail checken of huiswerk maken kan allemaal op deze desktop. Ook YouTube, Netflix en Videoland zijn voor deze desktop geen probleem. Het bewerken van foto's is voor deze desktop ook geen probleem. Het spelen van lichtere games zoals Roblox, Minecraft, League of Legends, CS:GO kan ook op deze desktop.
De desktop is helemaal gecontroleerd, schoongemaakt en opnieuw geïnstalleerd met een schone versie van Windows 10 Pro. U kunt gelijk aan de slag!
Niet meer leverbaar
HP ProDesk 600 G3 MT is helaas niet meer leverbaar
We hebben nog wel de volgende refurbished .
-

HP ProDesk 400 G3 DM
Intel Core i3 7100T 3.40GHz, 8GB Ram, 128GB SSD
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze computer wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis computer APK t.w.v. €50,-
- Uw computer met een nieuwe Windows installatie
- De stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze HP ProDesk 600 G3 MT. Alle desktops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor desktops t.w.v. €50,-
Wordt uw HP ProDesk 600 G3 MT na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished desktops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe HP ProDesk 600 G3 MT t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ017676





