Lenovo ThinkPad T14 Gen 1
Intel Core i5 1035G7 2.40GHz • 8GB Ram • 256GB SSD • 14 inch scherm
Foto bewerken Huiswerk Internetten Lichte games Netflix Tekst verwerken Video bewerken YouTube
Plus- en minpunten
- De laptop is klein in formaat, groot in mobiliteit
- Deze laptop met veel geheugen is super voor meerdere dingen tegelijk
- Ook met weinig geld krijg je veel waar voor je geld met deze laptop
- Ruimte zat in deze laptop voor al uw bestanden
- Alles werkt snel op de laptop dankzij de SSD.
- Deze laptop is geschikt voor gamen: goede processor en videokaart
- Deze laptop is stevig en kan wat hebben
- Je ziet alles duidelijk dankzij het Full-HD scherm
- De cardreader maakt gegevens delen simpel
- Uitgerust met een subtiel kleiner beeldscherm
- Iets ouder, maar de laptop blijft een goede keuze
- De laptop heeft een videokaart die minder past bij zware games
- Met enkele krassen is deze laptop een betrouwbare metgezel
Technische specificaties van de Lenovo ThinkPad T14 Gen 1
| merk | Lenovo |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 1035G7 |
| processorsnelheid | 2.40GHz met turbo tot 4.20GHz |
| f_processor | Intel Core i5 |
| werkgeheugen | 8GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 8GB Ram |
| schijf | 256GB SSD |
| f_schijf | SSD |
| f_schijfgrootte | 256GB |
| scherm | 14 inch, 1920×1080 pixels |
| f_scherm | 14 inch |
| f_schermresolutie | 1920×1080 px |
| netwerkverbindingen | Ethernet 1GBps, Wifi met 5GHz ondersteuning |
| displayaansluitingen | HDMI |
| aansluitingen | 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, Bluetooth |
| extra opties | Bluetooth, Cardreader, HDMI, USB-c, Webcam |
| grafischekaart | Radeon Graphics |
| besturingssysteem | Windows 11 |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Uiterlijke staat | Goede staat |
| Staat accu | Goede staat |
| gewicht | 1.55kg |
| afmetingen (l x b x h) | 227x329x17.9mm |
| skucode | 20T0001QMH |
| eancode | 0194778751131 |
| nieuwprijs | 1590 |
| geschikt voor | Foto bewerken, Huiswerk, Internetten, Lichte games (Roblox, Minecraft, League of Legends, CS:GO, The Sims), Netflix, Tekst verwerken, Video bewerken, YouTube |
Over deze refurbished Lenovo ThinkPad T14 Gen 1
Volledig gecontroleerd en schoongemaakt, deze ThinkPad T14 Gen 1 laptop heeft een Intel Core i5 processor. Uitgerust met 8GB DDR4 aan werkgeheugen, is deze refurbished laptop een betrouwbare keuze. Bewaar uw documenten, foto's en andere bestanden moeiteloos op de ruime snelle 256GB SSD schijf, perfect geïntegreerd voor uw gemak. Met zijn snelle SSD schijf biedt deze laptop snelle opstartsnelheden. Het gewicht van 1.55kg maakt deze laptop geschikt om mee te nemen. Ervaar deze laptop met een 14-inch display en een resolutie van 1920x1080 pixels. De beeldprestaties van dit apparaat worden aangestuurd door de Radeon Graphics. De laptop komt met een pakket aan functies, waaronder HDMI aansluiting, cardreader, webcam en Wifi met 5GHz ondersteuning.
Deze laptop behoort tot de professionele lijn van refurbished Lenovo en is gebouwd met superieure materialen, wat zorgt voor een lange levensduur en robuustheid.
Met deze laptop kunt u moeiteloos surfen op het web, bankieren, documenten bewerken, uw e-mail bijhouden en huiswerk maken. Deze laptop is perfect geschikt voor entertainment, zoals het streamen van content op YouTube, Netflix en Videoland. Met deze laptop kunt u gemakkelijk en vlot uw foto's bewerken. Deze laptop is uitstekend geschikt voor populaire games zoals League of Legends, en Among Us.
Klaar voor actie: deze Lenovo refurbished laptop is zorgvuldig nagekeken, gereinigd en voorzien van een nieuw Windows 11.
Niet meer leverbaar
Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 is helaas niet meer leverbaar
We hebben nog wel de volgende refurbished .
-

Lenovo ThinkPad T14
AMD Ryzen 5 PRO 4650U 1.6GHz, 8GB Ram, 256GB M.2 SSD, 14 inch scherm
-

Lenovo ThinkPad T14 Gen 1
AMD Ryzen 5 4650U 1.6GHz, 8GB Ram, 256GB M.2 SSD, 14 inch scherm
-

Lenovo ThinkPad L13 Gen 2
Intel Core i5 1135G7 2.4GHz, 8GB Ram, 256GB SSD, 13.3 inch scherm
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze refurbished Lenovo laptop wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis laptop APK t.w.v. €50,-
- Uw laptop met een verse en schone Windows installatie
- De bijpassende oplader
- Een stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Lenovo ThinkPad T14 Gen 1. Alle laptops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor laptops t.w.v. €50,-
Wordt uw Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished laptops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ018753











