Lenovo ThinkPad ThinkPad P72
Intel Core i7 8750H 2.2GHz • 32GB Ram • 512GB SSD • 17.3 inch scherm
Foto bewerken Huiswerk Internetten Lichte games Netflix Tekst verwerken Video bewerken YouTube Zware games
Plus- en minpunten
- Video’s en games zien er mooi uit dankzij het grote, mooie scherm
- Meerdere taken tegelijk uitvoeren is geen enkel probleem dankzij het ruime werkgeheugen
- Beschikt over een krachtige Core i7 processor die de laptop snel maakt
- De prijs van deze laptop is heel voordelig, ook voor een laag budget
- Om veel bestanden op te kunnen slaan heeft deze laptop veel opslagruimte
- De ingebouwde SSD zorgt voor een snelle lancering van al uw apps
- Ook zwaardere games, zoals Call of Duty of FIFA, kunt u spelen op deze laptop
- De behuizing is van stevig materiaal gemaakt, waardoor de laptop tegen een stootje kan
- Een scherp, full-HD scherm zorgt voor een fijne beeld kwaliteit
- SD-kaarten kunt u makkelijk met deze laptop gebruiken dankzij de ingebouwde cardreader
- Er zit een numerieke toetsenbord in deze laptop
- Ook in het donker kunt u verder werken met deze laptop, dankzij het verlichte toetsenbord
- De laptop is dankzij zijn omvang minder geschikt om mee te nemen
- Dankzij het gewicht is deze laptop wat minder prettig om mee te nemen
- Deze laptop is al wel wat ouder
- Een paar gebruikssporen zijn zichtbaar bij deze laptop
Technische specificaties van de Lenovo ThinkPad ThinkPad P72
| merk | Lenovo |
|---|---|
| processor | Intel Core i7 8750H |
| processorsnelheid | 2.2GHz met turbo tot 4.1GHz |
| f_processor | Intel Core i7 |
| werkgeheugen | 32GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 32GB Ram |
| schijf | 512GB SSD |
| f_schijf | SSD |
| f_schijfgrootte | 512GB |
| scherm | 17.3 inch, 1920×1080 pixels |
| f_scherm | 17.3 inch |
| f_schermresolutie | 1920×1080 px |
| netwerkverbindingen | Wifi met 5GHz ondersteuning |
| displayaansluitingen | HDMI |
| aansluitingen | 4x USB 3.0, Bluetooth |
| extra opties | Bluetooth, Cardreader, HDMI, Numeriek toetsenbord, USB-c, Verlicht toetsenbord, Webcam |
| grafischekaart | NVIDIA Quadro P2000 |
| besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Uiterlijke staat | Goede staat |
| Staat accu | Goede staat |
| gewicht | 3.4kg |
| afmetingen (l x b x h) | 416x281x29.4mm |
| skucode | 20MB0008MH |
| geschikt voor | Foto bewerken, Huiswerk, Internetten, Lichte games (Roblox, Minecraft, League of Legends, CS:GO, The Sims), Netflix, Tekst verwerken, Video bewerken, YouTube, Zware games (Fortnite, GTA V, Call of Duty, FIFA, PUBG, Overwatch) |
| eancode | 0193124353029 |
| nieuwprijs | 2714 |
Over deze refurbished Lenovo ThinkPad ThinkPad P72
Deze refurbished ThinkPad ThinkPad P72 van Lenovo is uitgebreid gecheckt en gereinigd voor de verkoop. De refurbished laptop heeft een Intel Core i7 voor het rekenwerk en als werkgeheugen beschikt hij over 32GB DDR4. Uw bestanden bewaart u op de ingebouwde snelle 512GB SSD. Door de snelle SSD schijf, starten alle programma's lekker snel op. De ThinkPad ThinkPad P72 heeft een gewicht van zo'n 3.4kg. Deze refurbished laptop beschikt over een resolutie van 1920x1080 pixels op een scherm van 17.3 inch. De grafische berekeningen voor het scherm worden gemaakt met de NVIDIA Quadro P2000 GPU. Om het af te maken zit er in deze laptop ook nog een HDMI aansluiting, cardreader, webcam, numeriek toetsenbord, verlicht toetsenbord en Wifi met 5GHz ondersteuning.
Op zoek naar een laptop met een goede bouwkwaliteit? Dan Is deze ThinkPad ThinkPad P72 de juiste keus. Zakelijke modellen hebben een uitstekende bouwkwaliteit. Ook deze laptop kan tegen een stootje.
Deze laptop Is goed geschikt voor de lichte werkzaamheden zoals internetten, bankieren, tekst verwerken of bijvoorbeeld uw mail checken. Een filmpje kijken? Daar Is deze laptop ook voor geschikt! Voor het bewerken van foto's is deze laptop ook zeer geschikt. Voor het spelen van lichte games zoals Minecraft, Roblox, League of Legends, CS:GO is deze laptop ook zeer geschikt. Ook het spelen van zwaardere games zoals Call of Duty, GTA V, Fortnite, Fifa of Among Us kan.
Omdat wij al Windows 10 Pro opnieuw geïnstalleerd hebben op de laptop en de laptop compleet gereinigd én gecontroleerd is kunt u gelijk aan de slag.
Niet meer leverbaar
Lenovo ThinkPad ThinkPad P72 is helaas niet meer leverbaar
We hebben nog wel de volgende refurbished .
-

Lenovo ThinkPad X390
Intel Core i5 8265U 1.60GHz, 8GB Ram, 256GB SSD, 13.3 inch scherm
-

Lenovo ThinkPad L570
Intel Core i5 6200U 2.4GHz, 8GB Ram, 128GB SSD, 15.6 inch scherm
-

Lenovo Thinkpad L13 Gen 1 | 1 Defecte USB-Poort OUTLET
Intel Core i5 10210U 2.10GHz, 8GB Ram, 256GB SSD, 13.3 inch scherm
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze refurbished Lenovo laptop wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis laptop APK t.w.v. €50,-
- Uw laptop met een verse en schone Windows installatie
- De bijpassende oplader
- Een stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Lenovo ThinkPad ThinkPad P72. Alle laptops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor laptops t.w.v. €50,-
Wordt uw Lenovo ThinkPad ThinkPad P72 na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished laptops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe Lenovo ThinkPad ThinkPad P72 t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ018739












