Acer Swift 3 SF314-57-309E
Intel Core i3 1005G1 1.2GHz • 4GB Ram • 512GB M.2 SSD • 14 inch scherm
Huiswerk Internetten Netflix Tekst verwerken YouTube
Plus- en minpunten
- De laptop is klein in formaat, groot in mobiliteit
- Ook met weinig geld krijg je veel waar voor je geld met deze laptop
- Ruimte zat in deze laptop voor al uw bestanden
- Je ziet alles duidelijk dankzij het Full-HD scherm
- Met deze laptop kun je nog jarenlang dagelijkse taken doen
- Uitgerust met een subtiel kleiner beeldscherm
- Iets ouder, maar de laptop blijft een goede keuze
- Met enkele krassen is deze laptop een betrouwbare metgezel
Technische specificaties van de Acer Swift 3 SF314-57-309E
| merk | Acer |
|---|---|
| processor | Intel Core i3 1005G1 |
| processorsnelheid | 1.2GHz met turbo tot 3.4GHz |
| f_processor | Intel Core i3 |
| werkgeheugen | 4GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 4GB Ram |
| schijf | 512GB M.2 SSD |
| f_schijf | M.2 SSD |
| f_schijfgrootte | 512GB |
| scherm | 14 inch, 1920×1080 pixels |
| f_scherm | 14 inch |
| f_schermresolutie | 1920×1080 px |
| netwerkverbindingen | Ethernet 1GBps |
| displayaansluitingen | HDMI |
| aansluitingen | Bluetooth |
| extra opties | Bluetooth, HDMI, USB-c, Webcam |
| grafischekaart | Intel UHD Graphics |
| besturingssysteem | Windows 11 |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Uiterlijke staat | Goede staat |
| Staat accu | Goede staat |
| op voorraad in | Hoogeveen |
| geschikt voor | Huiswerk, Internetten, Netflix, Tekst verwerken, YouTube |
| skucode | NX.HJFEH.009 |
| eancode | 4710180713619 |
| nieuwprijs | 599 |
Over deze refurbished Acer Swift 3 SF314-57-309E
Volledig gecontroleerd en schoongemaakt, deze Swift 3 SF314-57-309E refurbished laptop heeft een Intel Core i3 processor. Uitgerust met 4GB DDR4 aan werkgeheugen, is deze refurbished laptop een betrouwbare keuze. Bewaar uw documenten, foto's en andere bestanden moeiteloos op de ruime 512GB M.2 SSD schijf, perfect geïntegreerd voor uw gemak. Ervaar deze laptop met een 14-inch display en een resolutie van 1920x1080 pixels. Voor graphics zorgt de Intel UHD Graphics die het beeld van deze laptop aanstuurt. Uitgerust met HDMI aansluiting en webcam, biedt deze laptop uitgebreide mogelijkheden voor elke gebruiker.
Deze laptop is ideaal voor dagelijkse taken zoals internetten, online bankieren, tekstverwerking, e-mailbeheer en het maken van huiswerk. Deze laptop is perfect geschikt voor entertainment, zoals het streamen van content op YouTube, Netflix en Videoland.
Klaar voor actie: deze Acer refurbished laptop is zorgvuldig nagekeken, gereinigd en voorzien van een nieuw Windows 11.
U kunt eigenlijk niet zonder
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze refurbished Acer laptop wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis laptop APK t.w.v. €50,-
- Uw laptop met een verse en schone Windows installatie
- De bijpassende oplader
- Een stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Acer Swift 3 SF314-57-309E. Alle laptops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor laptops t.w.v. €50,-
Wordt uw Acer Swift 3 SF314-57-309E na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished laptops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe Acer Swift 3 SF314-57-309E t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ018589












