Apple iPad Pro 12.9 (2e Generatie)
Apple A10X Fusion GHz • 4GB Ram • 64GB Flash • 12.9 inch
Huiswerk Internetten Netflix Tekst verwerken YouTube
Technische specificaties van de Apple iPad Pro 12.9 (2e Generatie)
| merk | Apple |
|---|---|
| processor | Apple A10X Fusion |
| f_processor | Apple |
| werkgeheugen | 4GB Overig Ram |
| f_werkgeheugen | 4GB Ram |
| schijf | 64GB Flash |
| f_schijf | Flash |
| f_schijfgrootte | 64GB |
| netwerkverbindingen | Wifi met 5GHz ondersteuning |
| aansluitingen | Bluetooth |
| extra opties | Bluetooth, Touchscreen |
| besturingssysteem | MacOS |
| Uiterlijke staat | Nette staat |
| Staat accu | Goede staat |
| gewicht | 0.677kg |
| skucode | MQED2FD/A |
| geschikt voor | Huiswerk, Internetten, Netflix, Tekst verwerken, YouTube |
| eancode | 0190198474698 |
| nieuwprijs | 1082 |
| scherm | 12.9 inch touchscreen, 2738×2048 pixels |
| f_scherm | 12.9 inch |
| f_schermresolutie | 2738×2048 px |
Over deze refurbished Apple iPad Pro 12.9 (2e Generatie)
Niet meer leverbaar
Apple iPad Pro 12.9 (2e Generatie) is helaas niet meer leverbaar
We hebben nog wel de volgende refurbished .
-

Apple IPad Mini A17 Pro (2024)
Apple A17 Pro 3.78GHz, 8GB Ram, 256GB Flash, 8.3 inch
-

Secondlife Multipack HP 953 XL BK C M en Y
Originele refurbished cartridge, Hogere inktvolumes, 100% Garantie
-

Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Apple iPad Pro 12.9 (2e Generatie). Alle refurbished apple macbooks, iphones, ipads en macss worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Artikelnummer: CZ018334






