Apple IPad Mini A17 Pro (2024)
Apple A17 Pro 3.78GHz • 8GB Ram • 256GB Flash • 8.3 inch
Technische specificaties van de Apple IPad Mini A17 Pro (2024)
| merk | Apple |
|---|---|
| processor | Apple A17 Pro |
| processorsnelheid | 3.78GHz |
| f_processor | Apple |
| werkgeheugen | 8GB Overig Ram |
| f_werkgeheugen | 8GB Ram |
| schijf | 256GB Flash |
| f_schijf | Flash |
| f_schijfgrootte | 256GB |
| scherm | 2266×1488 pixels, 8.3 inch touchscreen |
| f_scherm | 8.3 inch |
| f_schermresolutie | 2266×1488 px |
| netwerkverbindingen | Wifi met 5GHz ondersteuning |
| aansluitingen | Bluetooth |
| extra opties | Bluetooth, Touchscreen, USB-c, Webcam |
| besturingssysteem | MacOS |
| Uiterlijke staat | Nette staat |
| Staat accu | Goede staat |
| gewicht | 0.297kg |
| afmetingen (l x b x h) | 134.8×195.4×6.3mm |
| op voorraad in | Hoogeveen |
| skucode | MXNA3NF/A |
| eancode | 0195949729898 |
| nieuwprijs | 747 |
Over deze refurbished Apple IPad Mini A17 Pro (2024)
U kunt eigenlijk niet zonder
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Apple IPad Mini A17 Pro (2024). Alle refurbished apple macbooks, iphones, ipads en macss worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Artikelnummer: CZ018778








