Dell Latitude 5440
Intel Core i5 1335U 3.40GHz • 8GB Ram • 256GB SSD • 14 inch scherm
Foto bewerken Huiswerk Internetten Lichte games Netflix Tekst verwerken Video bewerken YouTube Zakelijk gebruik
Plus- en minpunten
- Een kleine laptop als deze neem je makkelijker mee in je tas
- Het royale RAM geheugen stelt deze laptop in staat om diverse taken tegelijk te verwerken
- De vriendelijke prijs is geschikt voor ieder budget
- De schijfruimte is groot genoeg voor veel grote bestanden
- Met de SSD in deze laptop starten programma's sneller op.
- De hardware is krachtig genoeg om op te kunnen gamen
- De behuizing is stevig genoeg om tegen een stootje te kunnen
- Je kunt heerlijk Netflixen dankzij het full-HD scherm op deze laptop
- Met het verlichte toetsenbord kun je nog steeds snel typen in het donker
- Als je veel wil multitasken, is een groter scherm misschien iets fijner
- Deze laptop is niet nieuw, maar werkt nog prima
- Met deze videokaart kun je de meeste games niet goed draaien
- Deze laptop is merkbaar eerder gebruikt
Technische specificaties van de Dell Latitude 5440
| merk | Dell |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 1335U |
| processorsnelheid | 3.40GHz met turbo tot 4.6GHz |
| f_processor | Intel Core i5 |
| werkgeheugen | 8GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 8GB Ram |
| schijf | 256GB SSD |
| f_schijf | SSD |
| f_schijfgrootte | 256GB |
| scherm | 14 inch, 1920×1080 pixels |
| f_scherm | 14 inch |
| f_schermresolutie | 1920×1080 px |
| netwerkverbindingen | Data via mobiel netwerk (simkaart), Wifi met 5GHz ondersteuning |
| displayaansluitingen | HDMI |
| aansluitingen | 2x USB 3.0, Bluetooth |
| extra opties | Bluetooth, HDMI, USB-c, Verlicht toetsenbord, Webcam |
| grafischekaart | Intel Iris Xe Graphics |
| besturingssysteem | Windows 11 |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Uiterlijke staat | Gebruikte staat |
| Staat accu | Goede staat |
| gewicht | 1.39kg |
| afmetingen (l x b x h) | 321.35x212x21.04mm |
| op voorraad in | Hoogeveen |
| skucode | V3HPR |
| eancode | 5397184801642 |
| nieuwprijs | 1395 |
| geschikt voor | Foto bewerken, Huiswerk, Internetten, Lichte games (Roblox, Minecraft, League of Legends, CS:GO, The Sims), Netflix, Tekst verwerken, Video bewerken, YouTube, Zakelijk gebruik |
Over deze refurbished Dell Latitude 5440
Deze refurbished Latitude 5440 laptop is volledig nagekeken en gereinigd. De processor van dze laptop is een Intel Core i5. Deze refurbished laptop is voorzien van 8GB DDR4 werkgeheugen. Er is een snelle 256GB SSD aanwezig om al uw bestanden te bewaren. Een laptop met SSD opslag start in een paar seconden op. Om mee te nemen is deze laptop zo'n 1.39 kg. Het 1920x1080 pixels scherm dat In deze laptop zit, Is 14 inches. De Intel Iris Xe Graphics GPU zit ingebouwd In deze laptop. Daarnaast vindt u een HDMI aansluiting, webcam, verlicht toetsenbord en Wifi met 5GHz ondersteuning terug in de Latitude 5440.
Deze laptop van refurbished Dell zijn voor zakelijke doeleinden ontworpen. Hierdoor heeft de Latitude 5440 weerbaarder en Is hij van hogere bouwkwaliteit, waardoor deze laptop langer mee gaat dan andere soorten.
Internetten, bankieren, tekst verwerken, uw mail checken of huiswerk maken Is allemaal geen probleem voor deze laptop. Netflix, YouTube en andere streamingdiensten worden ook ondersteund door deze laptop. Daarnaast kun je er nog foto’s mee bewerken. Ook is de Latitude 5440 geschikt om de wat lichtere games als CS:GO en Minecraft te spelen.
Gelukkig is deze laptop van Dell uitgebreid getest en gereinigd zodat u zeker bent van een foutloze ervaring. Ook de nieuwe installatie van Windows 11 maakt dat het net is alsof u een nieuwe laptop gekocht heeft!
U kunt eigenlijk niet zonder
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze refurbished Dell laptop wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis laptop APK t.w.v. €50,-
- Uw laptop met een verse en schone Windows installatie
- De bijpassende oplader
- Een stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Dell Latitude 5440. Alle laptops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor laptops t.w.v. €50,-
Wordt uw Dell Latitude 5440 na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished laptops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe Dell Latitude 5440 t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ018771














