Dell Latitude 7320
Intel Core i5 1145G7 2.60GHz • 16GB Ram • 256GB M.2 NVMe • 13.3 inch scherm
Foto bewerken Huiswerk Internetten Lichte games Netflix Tekst verwerken Video bewerken YouTube
Plus- en minpunten
- Makkelijk mee te nemen door het kleine formaat
- Beschikt over genoeg RAM om meerdere programma’s tegelijk te draaien
- U kunt veel bestanden opslaan, dankzij de grote opslagcapaciteit
- Door de krachtige hardware is deze laptop geschikt om lichte games op te spelen
- Het scherm is full-HD, waardoor je in hoge kwaliteit games en video’s af kan spelen
- Films en series kijken op deze laptop wat minder mooi door het kleinere scherm
- Deze laptop beschikt niet over een videokaart waarmee u zwaardere games kunt spelen
- Het is bij deze laptop te merken dat hij eerder is gebruikt
Technische specificaties van de Dell Latitude 7320
| merk | Dell |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 1145G7 |
| processorsnelheid | 2.60GHz met turbo tot 4.2GHz |
| f_processor | Intel Core i5 |
| werkgeheugen | 16GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 16GB Ram |
| schijf | 256GB M.2 NVMe |
| f_schijf | M.2 NVMe |
| f_schijfgrootte | 256GB |
| scherm | 13.3 inch, 1920×1080 pixels |
| f_scherm | 13.3 inch |
| f_schermresolutie | 1920×1080 px |
| netwerkverbindingen | Wifi met 5GHz ondersteuning |
| aansluitingen | Bluetooth |
| extra opties | Bluetooth, USB-c, Webcam |
| grafischekaart | Intel HD Graphics |
| besturingssysteem | Windows 11 |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Uiterlijke staat | Gebruikte staat |
| Staat accu | Goede staat |
| gewicht | 0.789kg |
| afmetingen (l x b x h) | 288.42×207.9×8.44mm |
| op voorraad in | Hoogeveen |
| skucode | HXNJ2 |
| eancode | 0884116412502 |
| nieuwprijs | 1330 |
| geschikt voor | Foto bewerken, Huiswerk, Internetten, Lichte games (Roblox, Minecraft, League of Legends, CS:GO, The Sims), Netflix, Tekst verwerken, Video bewerken, YouTube |
Over deze refurbished Dell Latitude 7320
De Latitude 7320 laptop van Dell is compleet refurbished. Als processor is er een Intel Core i5 aanwezig en deze refurbished laptop heeft 16GB DDR4 werkgeheugen. Uw bestanden kunt u bewaren op een 256GB M.2 NVMe. Meenemen is met deze laptop geen probleem door het gewicht van 0.789kg. De refurbished Latitude 7320 heeft een schermgrootte van 13.3 inch. De resolutie is 1920x1080 pixels. De ingebouwde Intel HD Graphics stuurt het beeld aan van deze laptop. Naast al deze features beschikt deze refurbished laptop over een webcam en Wifi met 5GHz ondersteuning.
Internetten, bankieren, tekst verwerken of bijvoorbeeld uw mail checken Is allemaal geen probleem voor deze laptop. Op deze laptop kunt u ook genieten van uw favoriete streamingdiensten zoals Netflix, Videoland en YouTube. Op deze laptop kunt u ook gebruiken van programma's die nodig zijn voor het bewerken van foto's. Op deze laptop kunt u ook de lichtere games zoals Roblox, League of Legends, Minecraft, CS:GO spelen.
Deze laptop wordt gebruiksklaar geleverd met het besturingssysteem Windows 11 geïnstalleerd. Ook is de laptop compleet nagekeken en van binnen en buiten schoongemaakt.
U kunt eigenlijk niet zonder
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze refurbished Dell laptop wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis laptop APK t.w.v. €50,-
- Uw laptop met een verse en schone Windows installatie
- De bijpassende oplader
- Een stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Dell Latitude 7320. Alle laptops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor laptops t.w.v. €50,-
Wordt uw Dell Latitude 7320 na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished laptops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe Dell Latitude 7320 t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ016585











