Dell Latitude E7470
Intel Core i5 6300U 2.4GHz • 8GB Ram • 256GB SSD • 14 inch scherm
Foto bewerken Huiswerk Internetten Netflix Tekst verwerken YouTube
Plus- en minpunten
- De laptop is klein in formaat, groot in mobiliteit
- Deze laptop met veel geheugen is super voor meerdere dingen tegelijk
- Ook met weinig geld krijg je veel waar voor je geld met deze laptop
- Ruimte zat in deze laptop voor al uw bestanden
- Alles werkt snel op de laptop dankzij de SSD.
- Deze laptop is stevig en kan wat hebben
- De cardreader maakt gegevens delen simpel
- Uitgerust met een subtiel kleiner beeldscherm
- Iets ouder, maar de laptop blijft een goede keuze
- Met enkele krassen is deze laptop een betrouwbare metgezel
Technische specificaties van de Dell Latitude E7470
| merk | Dell |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 6300U |
| processorsnelheid | 2.4GHz met turbo tot 3.0GHz |
| f_processor | Intel Core i5 |
| werkgeheugen | 8GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 8GB Ram |
| schijf | 256GB SSD |
| f_schijf | SSD |
| f_schijfgrootte | 256GB |
| scherm | 1366×768 pixels, 14 inch |
| f_scherm | 14 inch |
| f_schermresolutie | 1366×768 px |
| netwerkverbindingen | Ethernet 1GBps, Wifi met 5GHz ondersteuning |
| displayaansluitingen | HDMI |
| aansluitingen | 3x USB 3.0, Bluetooth |
| extra opties | Bluetooth, Cardreader, HDMI, Webcam |
| grafischekaart | Intel HD Graphics |
| besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Uiterlijke staat | Goede staat |
| Staat accu | Goede staat |
| gewicht | 1.65kg |
| afmetingen (l x b x h) | 232x334x19.4mm |
| skucode | 4TN41 |
| nieuwprijs | 1838 |
| geschikt voor | Foto bewerken, Huiswerk, Internetten, Netflix, Tekst verwerken, YouTube |
| eancode | 5397063916122 |
Over deze refurbished Dell Latitude E7470
Volledig gecontroleerd en schoongemaakt, deze Latitude E7470 refurbished laptop heeft een Intel Core i5 processor. Uitgerust met 8GB DDR4 aan werkgeheugen, is deze refurbished laptop een betrouwbare keuze. Bewaar uw documenten, foto's en andere bestanden moeiteloos op de ruime snelle 256GB SSD schijf, perfect geïntegreerd voor uw gemak. Met zijn snelle SSD schijf biedt deze laptop snelle opstartsnelheden. Het gewicht van 1.65kg maakt deze laptop geschikt om mee te nemen. Ervaar deze laptop met een 14-inch display en een resolutie van 1366x768 pixels. De beeldprestaties van dit apparaat worden aangestuurd door de Intel HD Graphics. Uitgerust met HDMI aansluiting, cardreader, webcam en Wifi met 5GHz ondersteuning, biedt deze laptop uitgebreide mogelijkheden voor elke gebruiker.
Gemaakt van premium kwaliteit grondstoffen, garandeert deze laptop uit de zakelijke serie van Dell jarenlange betrouwbaarheid en kwaliteit.
Met deze laptop kunt u moeiteloos surfen op het web, bankieren, documenten bewerken, uw e-mail bijhouden en huiswerk maken. Deze laptop is perfect geschikt voor entertainment, zoals het streamen van content op YouTube, Netflix en Videoland. Met deze laptop kunt u gemakkelijk en vlot uw foto's bewerken.
Klaar voor actie: deze Dell refurbished laptop is zorgvuldig nagekeken, gereinigd en voorzien van een nieuw Windows 10 Pro.
Niet meer leverbaar
Dell Latitude E7470 is helaas niet meer leverbaar
We hebben nog wel de volgende refurbished .
-

Dell Latitude 5440
Intel Core i5 1335U 3.40GHz, 8GB Ram, 256GB SSD, 14 inch scherm
-

Dell Latitude 3590
Intel Core i7 8265U 1.6GHz, 8GB Ram, 256GB SSD, 15.6 inch scherm
-

Dell Latitude 3420
Intel Core i5 1135G7 2.4GHz, 8GB Ram, 512GB SSD, 14 inch scherm
-

Dell Latitude 5411
Intel Core i5 10400H 2.6GHz, 8GB Ram, 256GB SSD, 14 inch scherm
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze refurbished Dell laptop wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis laptop APK t.w.v. €50,-
- Uw laptop met een verse en schone Windows installatie
- De bijpassende oplader
- Een stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Dell Latitude E7470. Alle laptops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor laptops t.w.v. €50,-
Wordt uw Dell Latitude E7470 na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished laptops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe Dell Latitude E7470 t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ018703
















