Dell Latitude E7470
Intel Core i7 6600U 2.60GHz • 8GB Ram • 256GB SSD • 14 inch scherm
Foto bewerken Huiswerk Internetten Lichte games Netflix Tekst verwerken Video bewerken YouTube
Plus- en minpunten
- Door het kleine formaat makkelijk mee te nemen
- Met dit RAM geheugen draai je zonder problemen meerdere programma’s tegelijk
- Met een Core i7 processor merk je dat de laptop goed presteert
- Ook voor lagere budgets is de prijs van deze laptop geschikt
- Veel opslagruimte voor uw bestanden
- Een snelle SSD in deze laptop zorgt dat je minder lang hoeft te wachten
- Door de krachtige hardware van deze laptop kun je er prima op gamen
- Een sterke behuizing zorgt ervoor dat deze laptop erg stevig in elkaar zit
- Op het full hd beeldscherm kijk je naar films en series in hoge resolutie
- Met de inbegrepen cardreader is deze laptop ideaal om met SD-kaarten te werken
- Het scherm is iets kleiner
- Deze laptop is al een aantal jaar oud
- Om zwaardere games te spelen is er een betere videokaart nodig
- De laptop heeft gebruikssporen
Technische specificaties van de Dell Latitude E7470
| merk | Dell |
|---|---|
| processor | Intel Core i7 6600U |
| processorsnelheid | 2.60GHz met turbo tot 3.40GHz |
| f_processor | Intel Core i7 |
| werkgeheugen | 8GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 8GB Ram |
| schijf | 256GB SSD |
| f_schijf | SSD |
| f_schijfgrootte | 256GB |
| scherm | 14 inch, 1920×1080 pixels |
| f_scherm | 14 inch |
| f_schermresolutie | 1920×1080 px |
| netwerkverbindingen | Ethernet 1GBps, Wifi met 5GHz ondersteuning |
| displayaansluitingen | HDMI, Wireless Display |
| aansluitingen | 3x USB 3.0, Bluetooth |
| extra opties | Bluetooth, Cardreader, HDMI, Webcam |
| grafischekaart | Intel HD Graphics |
| besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Uiterlijke staat | Goede staat |
| Staat accu | Goede staat |
| gewicht | 1.65kg |
| afmetingen (l x b x h) | 232x334x19.4mm |
| op voorraad in | Hoogeveen |
| skucode | CDC79 |
| eancode | 5397063916108 |
| nieuwprijs | 1808 |
| geschikt voor | Foto bewerken, Huiswerk, Internetten, Lichte games (Roblox, Minecraft, League of Legends, CS:GO, The Sims), Netflix, Tekst verwerken, Video bewerken, YouTube |
Over deze refurbished Dell Latitude E7470
Om de Latitude E7470 optimaal te leveren is de laptop refurbished, dus schoongemaakt en gecheckt op foutjes. Zo kunt u optimaal gebruik maken van de Intel Core i7 CPU en het 8GB DDR4 werkgeheugen. Om uw bestanden en documenten kwijt te kunnen, zit er een snelle 256GB SSD schijf in. Met de SSD schijf werkt de laptop sneller dan een met een traditionele hardeschijf. Handig om te weten is dat deze laptop maar rond de 1.65 kg weegt. Het scherm van de refurbished Latitude E7470 heeft een resolutie van 1920x1080 pixels. De videokaart In deze laptop Is de Intel HD Graphics GPU. Als extra handigheidje zit er ook een HDMI aansluiting, cardreader, webcam en Wifi met 5GHz ondersteuning in deze laptop.
Deze laptop komt uit de zakelijke lijn van Dell. Hierdoor Is hij van hoge kwaliteit. De Latitude E7470 kan dus lang mee gaan en Is erg duurzaam.
Internetten, bankieren, tekst verwerken, uw mail checken of huiswerk maken kan allemaal probleemloos op deze laptop. Maar ook Netflixen en YouTube-filmpjes kijken Is geen probleem. Naast die dingen is de laptop ook geschikt voor het bewerken van foto's. En u kunt er ook prima lichtere games als CS:GO, Minecraft of Roblox op spelen.
De refurbished Latitude E7470 is van binnen en van buiten grondig gereinigd en gecontroleerd op schade. En door de verse installatie van Windows 10 Pro kunt u zonder te wachten gelijk bezig.
U kunt eigenlijk niet zonder
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze refurbished Dell laptop wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis laptop APK t.w.v. €50,-
- Uw laptop met een verse en schone Windows installatie
- De bijpassende oplader
- Een stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Dell Latitude E7470. Alle laptops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor laptops t.w.v. €50,-
Wordt uw Dell Latitude E7470 na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished laptops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe Dell Latitude E7470 t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ018893

















