HP EliteBook 745 G6
AMD Ryzen 3 PRO 3300U 2.10GHz • 8GB Ram • 256GB M.2 SSD • 14 inch scherm
Foto bewerken Huiswerk Internetten Lichte games Netflix Tekst verwerken Video bewerken YouTube
Plus- en minpunten
- Een kleine laptop als deze neem je makkelijker mee in je tas
- Het royale RAM geheugen stelt deze laptop in staat om diverse taken tegelijk te verwerken
- De schijfruimte is groot genoeg voor veel grote bestanden
- De hardware is krachtig genoeg om op te kunnen gamen
- De behuizing is stevig genoeg om tegen een stootje te kunnen
- Je kunt heerlijk Netflixen dankzij het full-HD scherm op deze laptop
- Door de cardreader kun je SD kaarten aflezen zonder dat je er extra apparatuur voor nodig hebt
- Als je veel wil multitasken, is een groter scherm misschien iets fijner
- De processor is minder geschikt voor veel zware applicaties tegelijkertijd
- Met deze videokaart kun je de meeste games niet goed draaien
Technische specificaties van de HP EliteBook 745 G6
| merk | HP |
|---|---|
| processor | AMD Ryzen 3 PRO 3300U |
| processorsnelheid | 2.10GHz met turbo tot 3.00GHz |
| f_processor | AMD Ryzen 3 |
| werkgeheugen | 8GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 8GB Ram |
| schijf | 256GB M.2 SSD |
| f_schijf | M.2 SSD |
| f_schijfgrootte | 256GB |
| scherm | 14 inch, 1920×1080 pixels |
| f_scherm | 14 inch |
| f_schermresolutie | 1920×1080 px |
| netwerkverbindingen | Ethernet 1GBps, Wifi met 5GHz ondersteuning |
| displayaansluitingen | HDMI |
| aansluitingen | 3x USB 3.0 |
| extra opties | Cardreader, HDMI, USB-c, Vochtbestendig toetsenbord, Webcam |
| grafischekaart | RX Vega 6 |
| besturingssysteem | Windows 11 |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Uiterlijke staat | Goede staat |
| Staat accu | Goede staat |
| gewicht | 1.53kg |
| afmetingen (l x b x h) | 234.3x326x17.9mm |
| op voorraad in | Hoogeveen |
| skucode | 7DB46AW#ABH |
| eancode | 0194850209246 |
| nieuwprijs | 1319 |
| geschikt voor | Foto bewerken, Huiswerk, Internetten, Lichte games (Roblox, Minecraft, League of Legends, CS:GO, The Sims), Netflix, Tekst verwerken, Video bewerken, YouTube |
Over deze refurbished HP EliteBook 745 G6
Deze refurbished EliteBook 745 G6 laptop is volledig nagekeken en gereinigd. De processor van dze refurbished laptop is een AMD Ryzen 3. Deze refurbished laptop is voorzien van 8GB DDR4 werkgeheugen. Er is een 256GB M.2 SSD aanwezig om al uw bestanden te bewaren. Om mee te nemen is deze laptop zo'n 1.53 kg. Deze laptop van HP heeft een 14 inch scherm en een resolutie van 1920x1080. De RX Vega 6 GPU zit ingebouwd In deze laptop. Deze refurbished HP laptop heeft HDMI aansluiting, cardreader, webcam, vochtbestendig toetsenbord en Wifi met 5GHz ondersteuning.
Dit is een zakelijk model laptop, wat betekent dat deze uit hoge kwaliteit materialen is gemaakt. De laptop kan nog lang mee en kan tegen een stootje.
Internetten, bankieren, tekst verwerken, uw mail checken of huiswerk maken Is allemaal geen probleem voor deze laptop. Netflix, YouTube en andere streamingdiensten worden ook ondersteund door deze laptop. Daarnaast kun je er nog foto’s mee bewerken. Ook is de EliteBook 745 G6 geschikt om de wat lichtere games als CS:GO en Minecraft te spelen.
Gelukkig is deze laptop van HP uitgebreid getest en gereinigd zodat u zeker bent van een foutloze ervaring. Ook de nieuwe installatie van Windows 11 maakt dat het net is alsof u een nieuwe laptop gekocht heeft!
U kunt eigenlijk niet zonder
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze refurbished HP laptop wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis laptop APK t.w.v. €50,-
- Uw laptop met een verse en schone Windows installatie
- De bijpassende oplader
- Een stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze HP EliteBook 745 G6. Alle laptops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor laptops t.w.v. €50,-
Wordt uw HP EliteBook 745 G6 na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished laptops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe HP EliteBook 745 G6 t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ018646












