Lenovo ThinkPad T470
Intel Core i7 7600U 2.50GHz • 8GB Ram • 256GB SSD • 14 inch scherm
Huiswerk Internetten Lichte games Netflix Tekst verwerken Video bewerken YouTube
Plus- en minpunten
- De laptop is klein genoeg om makkelijk mee te nemen
- De laptop is lekker vlot dankzij de Core i7 processor
- Ook als je op een klein budget zit is deze laptop goed betaalbaar
- De grote opslag geeft genoeg ruimte om al je bestanden op te slaan
- De SSD van deze laptop bespaart enorm veel tijd bij het opstarten van apps
- De hardware is krachtig genoeg om op te kunnen gamen
- De behuizing is stevig genoeg om tegen een stootje te kunnen
- Netflixen op dit mooie full-HD beeldscherm is heerlijk
- Door de cardreader kun je SD kaarten aflezen zonder dat je er extra apparatuur voor nodig hebt
- Door het kleine scherm is Netflixen minder fijn
- Deze laptop is niet nieuw, maar werkt nog prima
- Veel games zijn te veeleisend voor deze videokaart
- Er zitten een aantal gebruikssporen op de laptop
Technische specificaties van de Lenovo ThinkPad T470
| merk | Lenovo |
|---|---|
| processor | Intel Core i7 7600U |
| processorsnelheid | 2.50GHz met turbo tot 3.40GHz |
| f_processor | Intel Core i7 |
| werkgeheugen | 8GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 8GB Ram |
| schijf | 256GB SSD |
| f_schijf | SSD |
| f_schijfgrootte | 256GB |
| scherm | 14 inch, 1920×1080 pixels |
| f_scherm | 14 inch |
| f_schermresolutie | 1920×1080 px |
| netwerkverbindingen | Ethernet 1GBps, Wifi met 5GHz ondersteuning |
| displayaansluitingen | HDMI |
| aansluitingen | 3x USB 3.0, Bluetooth |
| extra opties | Bluetooth, Cardreader, HDMI, USB-c, Vochtbestendig toetsenbord, Webcam |
| grafischekaart | Intel HD Graphics |
| besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Uiterlijke staat | Goede staat |
| Staat accu | Goede staat |
| gewicht | 1.58kg |
| afmetingen (l x b x h) | 232.5×336.6×19.95mm |
| skucode | 20HF0047MB |
| nieuwprijs | 1696 |
| geschikt voor | Huiswerk, Internetten, Lichte games (Roblox, Minecraft, League of Legends, CS:GO, The Sims), Netflix, Tekst verwerken, Video bewerken, YouTube |
| eancode | 0191376470372 |
| op voorraad in | Hoogeveen |
Over deze refurbished Lenovo ThinkPad T470
Deze refurbished Lenovo laptop heeft een Intel Core i7 en is voorzien van 8GB DDR4 RAM geheugen. Uw foto's, documenten en andere bestanden kunt u kwijt op de snelle 256GB SSD. Een SSD is meestal vier keer sneller dan een ouderwetse harde schijf. Om mee te nemen is deze laptop zo'n 1.58 kg. Het 1920x1080 pixels scherm dat In deze laptop zit, Is 14 inches. Een Intel HD Graphics Is ingebouwd voor de grafische berekeningen In deze laptop. Daarnaast vindt u een HDMI aansluiting, cardreader, webcam, vochtbestendig toetsenbord en Wifi met 5GHz ondersteuning terug in de ThinkPad T470.
Deze laptop van refurbished Lenovo zijn voor zakelijke doeleinden ontworpen. Hierdoor heeft de ThinkPad T470 weerbaarder en Is hij van hogere bouwkwaliteit, waardoor deze laptop langer mee gaat dan andere soorten.
Internetten, bankieren, tekst verwerken, uw mail checken of huiswerk maken Is allemaal geen probleem voor deze laptop. Netflix, YouTube en andere streamingdiensten worden ook ondersteund door deze laptop. Maar ook het spelen van lichte games is mogelijk. Denk hierbij aan CS:GO, Minecraft of League of Legends.
De ThinkPad T470 is refurbished, dus van binnen en van buiten gecontroleerd, gereinigd en getest om uw ervaring optimaal te maken. Ook is er een verse installatie van Windows 10 Pro gedaan, zodat de laptop al helemaal net als nieuw aan voelt!
U kunt eigenlijk niet zonder
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze refurbished Lenovo laptop wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis laptop APK t.w.v. €50,-
- Uw laptop met een verse en schone Windows installatie
- De bijpassende oplader
- Een stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Lenovo ThinkPad T470. Alle laptops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor laptops t.w.v. €50,-
Wordt uw Lenovo ThinkPad T470 na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished laptops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe Lenovo ThinkPad T470 t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ018372












