Lenovo ThinkPad X270
Intel Core i5 6200U 2.30GHz • 8GB Ram • 256GB SSD • 12.5 inch scherm
Foto bewerken Huiswerk Internetten Lichte games Netflix Tekst verwerken Video bewerken YouTube
Plus- en minpunten
- Compact ontwerp maakt de laptop zeer mobiel
- Met veel geheugen kan deze laptop veel taken tegelijk aan
- Voor een kleiner budget is deze laptop een topkeuze, biedt veel voor zijn geld
- Deze laptop heeft genoeg ruimte voor al uw bestanden
- Programma's laden snel op de laptop door de SSD.
- Met goede processor en videokaart is gamen ook mogelijk op deze laptop
- De laptop is robuust en kan tegen schokken
- Met het Full-HD scherm is alles helder
- De cardreader maakt gegevens delen simpel
- Beschikt over een iets compacter scherm
- Deze laptop is niet de nieuwste, maar werkt nog perfect
- Voor echt zware games is de videokaart van de laptop niet ideaal
Technische specificaties van de Lenovo ThinkPad X270
| merk | Lenovo |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 6200U |
| processorsnelheid | 2.30GHz met turbo tot 2.80GHz |
| f_processor | Intel Core i5 |
| werkgeheugen | 8GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 8GB Ram |
| schijf | 256GB SSD |
| f_schijf | SSD |
| f_schijfgrootte | 256GB |
| scherm | 12.5 inch, 1920×1080 pixels |
| f_scherm | 12.5 inch |
| f_schermresolutie | 1920×1080 px |
| netwerkverbindingen | Ethernet 1GBps, Wifi met 5GHz ondersteuning |
| displayaansluitingen | HDMI |
| aansluitingen | 3x USB 3.0 |
| extra opties | Cardreader, HDMI, USB-c, Webcam |
| grafischekaart | Intel HD Graphics |
| besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Uiterlijke staat | Gebruikte staat |
| Staat accu | Goede staat |
| gewicht | 1.3kg |
| afmetingen (l x b x h) | 208×305.5×20.3mm |
| skucode | 20HN0016MB |
| eancode | 0191200395024 |
| nieuwprijs | 1571 |
| geschikt voor | Foto bewerken, Huiswerk, Internetten, Lichte games (Roblox, Minecraft, League of Legends, CS:GO, The Sims), Netflix, Tekst verwerken, Video bewerken, YouTube |
| op voorraad in | Hoogeveen |
Over deze refurbished Lenovo ThinkPad X270
Deze refurbished ThinkPad X270 van Lenovo is uitgebreid gecheckt en gereinigd voor de verkoop. De laptop heeft een Intel Core i5 voor het rekenwerk en als werkgeheugen beschikt hij over 16GB DDR4. Uw bestanden bewaart u op de ingebouwde snelle 256GB SSD. Door de snelle SSD schijf, starten alle programma's lekker snel op. De laptop is makkelijk mee te nemen door het gewicht van maar 1.3kg. Deze refurbished laptop beschikt over een resolutie van 1920X1080 pixels op een scherm van 12.5 inch. Met de Intel HD Graphics wordt het beeld helder weergegeven op het scherm. U kunt nog beter gebruik maken van deze laptop van Lenovo door de HDMI aansluiting, cardreader, webcam en Wifi met 5GHz ondersteuning. Deze laptop biedt een scala aan opties: HDMI aansluiting, cardreader, webcam en Wifi met 5GHz ondersteuning.
Deze laptop van Lenovo, afkomstig uit hun zakelijke collectie, is vervaardigd uit hoogwaardige onderdelen, waardoor hij uitzonderlijk duurzaam is en lang meegaat.
Deze laptop is ideaal voor dagelijkse taken zoals internetten, online bankieren, tekstverwerking, e-mailbeheer en het maken van huiswerk. Deze laptop is perfect geschikt voor entertainment, zoals het streamen van content op YouTube, Netflix en Videoland. Foto's bewerken? Dat doet deze laptop moeiteloos en efficiënt. Geniet van lichte gaming met titels als Roblox, en Minecraft op deze laptop.
Deze laptop is volledig door ons refurbished. Daardoor, en dankzij de verse Windows 10 Pro installatie, kunt u binnen no time gebruik maken van de laptop!
U kunt eigenlijk niet zonder
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze refurbished Lenovo laptop wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis laptop APK t.w.v. €50,-
- Uw laptop met een verse en schone Windows installatie
- De bijpassende oplader
- Een stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Lenovo ThinkPad X270. Alle laptops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor laptops t.w.v. €50,-
Wordt uw Lenovo ThinkPad X270 na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished laptops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe Lenovo ThinkPad X270 t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ018266











