Toshiba Portege Z20T-B
Intel Core M5 M-5Y51 1.1GHz • 4GB Ram • 128GB SSD • 12.5 inch touchscreen
Huiswerk Internetten Netflix Tekst verwerken YouTube
Plus- en minpunten
- De laptop is compact en daardoor makkelijk om mee te nemen
- Vriendelijk geprijsd ook voor een kleiner budget
- De SSD in deze laptop zorgt voor een snelle start van het systeem en al je apps
- Het touchscreen scherm zorgt voor makkelijke navigatie en extra gebruiksmogelijkheden
- Het beeldscherm is in full-HD en dus kun je je films en series in scherp beeld bekijken
- De cardreader in deze laptop maakt dat u makkelijk uw SD-kaarten kunt lezen
- Multitasken en films of series kijken misschien niet ideaal dankzij het kleinere scherm
- De laptop is al wat ouder
- U kunt minder bestanden opslaan door de wat kleinere harde schijf
- Er zitten een aantal gebruikssporen aan de laptop
Technische specificaties van de Toshiba Portege Z20T-B
| merk | Toshiba |
|---|---|
| processor | Intel Core M5 M-5Y51 |
| processorsnelheid | 1.1GHz met turbo tot 2.6GHz |
| f_processor | Intel Core M5 |
| werkgeheugen | 4GB DDR3 Ram |
| f_werkgeheugen | 4GB Ram |
| schijf | 128GB SSD |
| f_schijf | SSD |
| f_schijfgrootte | 128GB |
| scherm | 12.5 inch touchscreen, 1920×1080 pixels |
| f_scherm | 12.5 inch |
| f_schermresolutie | 1920×1080 px |
| netwerkverbindingen | Data via mobiel netwerk (simkaart), Ethernet 1GBps, Wifi met 5GHz ondersteuning |
| displayaansluitingen | HDMI, Wireless Display |
| aansluitingen | 2x USB 3.0, Bluetooth |
| extra opties | Bluetooth, Cardreader, HDMI, Touchscreen, USB-c, Webcam |
| grafischekaart | Intel HD Graphics |
| besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Toetsenbordindeling | Qwerty |
| Uiterlijke staat | Gebruikte staat |
| Staat accu | Goede staat |
| gewicht | 1.51kg |
| afmetingen (l x b x h) | 215.2x309x21mm |
| op voorraad in | Hoogeveen |
| skucode | PT15AE-01S00FBT |
| eancode | 4051528221688 |
| nieuwprijs | 1874 |
| geschikt voor | Huiswerk, Internetten, Netflix, Tekst verwerken, YouTube |
Over deze refurbished Toshiba Portege Z20T-B
De Portege Z20T-B beschikt onder andere over een Intel Core M5 CPU. Het werkgeheugen is de 4GB DDR3. De laptop is dus altijd goed schoongemaakt en gecheckt voor de verkoop. Er is genoeg ruimte om bestanden op te slaan door de ingebouwde snelle 128GB SSD. Dankzij de ingebouwde SSD schijf werkt uw laptop lekker snel. Deze laptop weegt niet meer dan 1.51 kg. De Portege Z20T-B heeft een schermresolutie van 1920x1080 pixels, en het scherm met touchscreen is 12.5 inch groot. Om de beelden naar het scherm te krijgen, zit er een Intel HD Graphics ingebouwd. Toshiba heeft in deze laptop ook nog een HDMI aansluiting, cardreader, webcam en Wifi met 5GHz ondersteuning als extra feature gedaan.
Deze laptop Is goed geschikt voor de lichte werkzaamheden zoals internetten, bankieren, tekst verwerken of bijvoorbeeld uw mail checken. Ook voor het gebruik van Netfix, YouTube, Videoland en andere streamingdiensten Is deze laptop een goede keuze.
Deze refurbished Toshiba laptop is door ons grondig geanalyseerd op schade en er is een schone versie van Windows 10 Pro op gezet. U kunt dus zonder te wachten gelijk aan de slag op uw nieuwe laptop.
U kunt eigenlijk niet zonder
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze laptop wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis laptop APK t.w.v. €50,-
- Uw laptop met een verse en schone Windows installatie
- De bijpassende oplader
- Een stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Toshiba Portege Z20T-B. Alle laptops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor laptops t.w.v. €50,-
Wordt uw Toshiba Portege Z20T-B na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished laptops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe Toshiba Portege Z20T-B t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ018945











