Apple iMac 21.5 inch 2017
Intel Core i5 7360U 2.3GHz • 8GB Ram • 1000GB HDD • 21.5 inch scherm
Foto bewerken Huiswerk Internetten Netflix Tekst verwerken YouTube
Plus- en minpunten
- Door het ruime RAM geheugen kan je meerdere programma’s tegelijk draaien
- De prijs van deze desktop is heel voordelig, ook voor een laag budget
- Door de grote opslagcapaciteit kunt u veel bestanden kwijt
- Het beeldscherm is in full-HD en dus kun je je films en series in scherp beeld bekijken
- Internetten, Netflixen of notities maken kan met deze desktop nog jaren dankzij de goede staat
- De desktop is al wat ouder
- De desktop beschikt nog niet over een SSD schijf, waardoor hij iets minder snel opstart
- Er zitten een aantal gebruikssporen aan de desktop
Technische specificaties van de Apple iMac 21.5 inch 2017
| merk | Apple |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 7360U |
| processorsnelheid | 2.3GHz met turbo tot 3.6GHz |
| f_processor | Intel Core i5 |
| werkgeheugen | 8GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 8GB Ram |
| schijf | 1000GB HDD |
| f_schijf | HDD |
| f_schijfgrootte | 1000GB |
| scherm | 1920×1080 pixels, 21.5 inch |
| f_scherm | 21.5 inch |
| f_schermresolutie | 1920×1080 px |
| netwerkverbindingen | Ethernet 1GBps, Wifi met 5GHz ondersteuning |
| aansluitingen | 4x USB 3.0, Bluetooth |
| extra opties | Bluetooth, USB-c |
| grafischekaart | Intel Iris Plus Graphics 640 |
| besturingssysteem | MacOS |
| Uiterlijke staat | Goede staat |
| gewicht | 5.68kg |
| afmetingen (l x b x h) | 4500x5280x2030mm |
| nieuwprijs | 1295 |
| geschikt voor | Foto bewerken, Huiswerk, Internetten, Netflix, Tekst verwerken, YouTube |
Over deze refurbished Apple iMac 21.5 inch 2017
De iMac 21.5 inch 2017 beschikt onder andere over een Intel Core i5 CPU. Het werkgeheugen is de 8GB DDR4. De desktop computer is dus altijd goed schoongemaakt en gecheckt voor de verkoop. Er is genoeg ruimte om bestanden op te slaan door de ingebouwde 1000GB HDD. De verbinding met het beeldscherm gaat via de Intel Iris Plus Graphics 640 videokaart. Deze refurbished Apple desktop computer beschikt daarnaast ook nog over een Wifi met 5GHz ondersteuning.
Internetten, bankieren, tekst verwerken, uw mail checken of huiswerk maken kan allemaal probleemloos op deze computer. Ook voor het gebruik van Netfix, YouTube, Videoland en andere streamingdiensten Is deze computer een goede keuze. Foto's bewerken? Daar is deze desktop ook voor geschikt.
Deze desktop van Apple is refurbished, wat betekent dat hij uitgebreid is gecontroleerd en gereinigd. Ook is er een schone installatie van MacOS gedaan, dus u kunt gelijk bezig met uw taken op deze desktop.
Niet meer leverbaar
Apple iMac 21.5 inch 2017 is helaas niet meer leverbaar
We hebben nog wel de volgende refurbished .
-

Apple MacBook Air 13″ A2337
Apple M1 Chip 1.10GHz, 8GB Ram, 256GB M.2 SSD, 13.3 inch scherm
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Apple iMac 21.5 inch 2017. Alle refurbished apple macbooks, iphones, ipads en macss worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Artikelnummer: CZ018885







