Fujitsu ESPRIMO Q556
Intel G4560T 2.9GHz • 8GB Ram • 128GB SSD
Foto bewerken Huiswerk Internetten Netflix Tekst verwerken YouTube
Plus- en minpunten
- Met dit RAM geheugen draai je zonder problemen meerdere programma’s tegelijk
- De prijs van deze desktop is heel voordelig, ook voor een laag budget
- Veel opslagruimte voor uw bestanden
- Dankzij de snelle SSD start je desktop snel op en laden programma’s minder lang
- De desktop heeft een stevigere duurzame behuizing
- Deze desktop is al een aantal jaar oud
- De desktop heeft gebruikssporen
Technische specificaties van de Fujitsu ESPRIMO Q556
| merk | Fujitsu |
|---|---|
| processor | Intel G4560T |
| processorsnelheid | 2.9GHz met turbo tot 2.9GHz |
| f_processor | Intel |
| werkgeheugen | 8GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 8GB Ram |
| schijf | 128GB SSD |
| f_schijf | SSD |
| f_schijfgrootte | 128GB |
| displayaansluitingen | Displayport, Wireless Display |
| aansluitingen | 2x USB 2.0, 4x USB 3.0 |
| grafischekaart | Intel HD Graphics 510 |
| besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Uiterlijke staat | Goede staat |
| gewicht | 1.6kg |
| afmetingen (l x b x h) | 186x191x55mm |
| op voorraad in | Amersfoort, Groningen, Heerenveen, Hengelo, Hoogeveen, Zwolle |
| skucode | VFY:Q0556P12AOIT |
| nieuwprijs | 659 |
| geschikt voor | Foto bewerken, Huiswerk, Internetten, Netflix, Tekst verwerken, YouTube |
Over deze refurbished Fujitsu ESPRIMO Q556
Deze refurbished desktop computer is goed schoongemaakt en gecheckt op foutjes, om een optimale desktop computer aan u te leveren met een Intel chip en 8GB DDR4 werkgeheugen. Een snelle 256GB SSD zorgt voor de nodige ruimte om uw bestanden een plek te geven. Met de SSD schijf werkt de computer sneller dan een met een traditionele hardeschijf. De verbinding met het beeldscherm gaat via de Intel HD Graphics 510 videokaart.
Omdat deze desktop op de zakelijke markt Is gericht, Is de ESPRIMO Q556 van hoge kwaliteit. Deze desktop van Fujitsu gaat dus lang mee en kan zeker tegen een stootje.
Internetten, bankieren, tekst verwerken, uw mail checken of huiswerk maken kan allemaal probleemloos op deze desktop. Maar ook Netflixen en YouTube-filmpjes kijken Is geen probleem. Naast die dingen is de desktop ook geschikt voor het bewerken van foto's.
De refurbished ESPRIMO Q556 is van binnen en van buiten grondig gereinigd en gecontroleerd op schade. En door de verse installatie van Windows 10 Pro kunt u zonder te wachten gelijk bezig.
U kunt eigenlijk niet zonder
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze computer wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis computer APK t.w.v. €50,-
- Uw computer met een nieuwe Windows installatie
- De stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Fujitsu ESPRIMO Q556. Alle desktops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor desktops t.w.v. €50,-
Wordt uw Fujitsu ESPRIMO Q556 na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished desktops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe Fujitsu ESPRIMO Q556 t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ016716









