Nokia T20
Unisoc T610 1.82GHz • 4GB Ram • 64GB Flash • 10.4 inch
Technische specificaties van de Nokia T20
| merk | Nokia |
|---|---|
| processor | Overig Unisoc T610 |
| processorsnelheid | 1.82GHz |
| f_processor | Overig |
| werkgeheugen | 4GB Overig Ram |
| f_werkgeheugen | 4GB Ram |
| schijf | 64GB Flash |
| f_schijf | Flash |
| f_schijfgrootte | 64GB |
| scherm | 10.4 inch touchscreen, 2000×1200 pixels |
| f_scherm | 10.4 inch |
| f_schermresolutie | 2000×1200 px |
| netwerkverbindingen | Data via mobiel netwerk (simkaart), Wifi met 5GHz ondersteuning |
| aansluitingen | Bluetooth |
| extra opties | Bluetooth, Touchscreen, USB-c, Webcam |
| besturingssysteem | Android |
| Uiterlijke staat | Goede staat |
| Staat accu | Gemiddelde staat |
| gewicht | 0.465kg |
| afmetingen (l x b x h) | 157.5×247.6×7.8mm |
| op voorraad in | Hoogeveen |
| skucode | F20RID1A041 |
| eancode | 6438409068583 |
| nieuwprijs | 233 |
Over deze refurbished Nokia T20
U kunt eigenlijk niet zonder
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Nokia T20. Alle tabletss worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Artikelnummer: CZ017795





