Intel NUC Kit NUC7i5BNK
Intel Core i5 7260U 2.2GHz • 8GB Ram • 256GB SSD
Foto bewerken Huiswerk Internetten Netflix Tekst verwerken YouTube
Plus- en minpunten
- Deze desktop kan dankzij het omvangrijke RAM geheugen soepel meerdere applicaties draaien
- Zelfs met een beperkt budget is deze desktop een geweldige investering
- Met de grote opslagruimte van deze desktop passen al uw bestanden er makkelijk op
- Snelle opstart van programma's door de SSD in deze desktop.
- Deze desktop is nog in topvorm voor dagelijkse taken
- De desktop is al even uit, maar nog steeds goed te gebruiken.
- Deze desktop heeft enkele gebruikssporen maar werkt perfect
Technische specificaties van de Intel NUC Kit NUC7i5BNK
| merk | Intel |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 7260U |
| processorsnelheid | 2.2GHz met turbo tot 3.4GHz |
| f_processor | Intel Core i5 |
| werkgeheugen | 8GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 8GB Ram |
| schijf | 256GB SSD |
| f_schijf | SSD |
| f_schijfgrootte | 256GB |
| netwerkverbindingen | Ethernet 1GBps |
| displayaansluitingen | HDMI |
| aansluitingen | 4x USB 3.0 |
| extra opties | HDMI |
| grafischekaart | Intel Iris Plus 640 |
| besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Uiterlijke staat | Goede staat |
| skucode | BOXNUC7i5BNK |
| geschikt voor | Foto bewerken, Huiswerk, Internetten, Netflix, Tekst verwerken, YouTube |
| eancode | 0675901407427 |
| nieuwprijs | 526 |
Over deze refurbished Intel NUC Kit NUC7i5BNK
Deze desktop computer van het merk Intel is voorzien van een Intel Core i5 CPU en 8GB DDR4 RAM-geheugen, die dus nog optimaal functioneren. Dankzij de ingebouwde snelle 256GB SSD schijf kunt u op deze refurbished computer computer makkelijk uw bestanden opslaan. Dankzij de snelle SSD schijf ervaart u met deze computer snelle opstarttijden. Met de Intel Iris Plus 640 draaien toepassingen net iets sneler. In deze Intel computer zit ook HDMI aansluiting.
Voor alle basistaken zoals tekst verwerken, uw mail checken, internetten en bankieren Is deze NUC Kit NUC7i5BNK geschikt. Of u nu wilt surfen op het internet, uw bankzaken wilt regelen, documenten wilt bewerken, e-mails wilt checken of huiswerk wilt maken, deze desktop is er perfect geschikt voor. Een film kijken op Netflix, een video streamen op YouTube of de laatste series checken op Videoland? Kies dan deze desktop. Deze desktop is uitstekend geschikt voor fotobewerking, zonder enige moeite.
We hebben op deze desktop een verse installatie gedaan van Windows 10 Pro, en alle onderdelen zijn uitgebreid nagekeken zodat u gelijk aan de slag kunt.
Niet meer leverbaar
Intel NUC Kit NUC7i5BNK is helaas niet meer leverbaar
We hebben nog wel de volgende refurbished .
-

Intel NUC Kit NUC7i5DNH
Intel Core i5 7300U 2.6GHz, 8GB Ram, 256GB SSD
-

Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze computer wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis computer APK t.w.v. €50,-
- Uw computer met een nieuwe Windows installatie
- De stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Intel NUC Kit NUC7i5BNK. Alle desktops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor desktops t.w.v. €50,-
Wordt uw Intel NUC Kit NUC7i5BNK na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished desktops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe Intel NUC Kit NUC7i5BNK t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ018949



