Intel NUC Kit NUC7i5DNH
Intel Core i5 7300U 2.6GHz • 8GB Ram • 256GB SSD
Foto bewerken Huiswerk Internetten Lichte games Netflix Tekst verwerken Video bewerken YouTube
Plus- en minpunten
- Met veel geheugen kan deze desktop veel taken tegelijk aan
- Voor een kleiner budget is deze desktop een topkeuze, biedt veel voor zijn geld
- Deze desktop heeft genoeg ruimte voor al uw bestanden
- Een desktop met SSD betekent snelle opstart.
- Met goede processor en videokaart is gamen ook mogelijk op deze desktop
- Deze desktop is niet de nieuwste, maar werkt nog perfect
- Voor echt zware games is de videokaart van de desktop niet ideaal
- De desktop heeft wat gebruikssporen maar is nog steeds goed bruikbaar
Technische specificaties van de Intel NUC Kit NUC7i5DNH
| merk | Intel |
|---|---|
| processor | Intel Core i5 7300U |
| processorsnelheid | 2.6GHz |
| f_processor | Intel Core i5 |
| werkgeheugen | 8GB DDR4 Ram |
| f_werkgeheugen | 8GB Ram |
| schijf | 256GB SSD |
| f_schijf | SSD |
| f_schijfgrootte | 256GB |
| netwerkverbindingen | Ethernet 1GBps |
| displayaansluitingen | HDMI |
| aansluitingen | 4x USB 3.0 |
| extra opties | HDMI |
| grafischekaart | Intel HD Graphics |
| besturingssysteem | Windows 10 Pro |
| Uiterlijke staat | Goede staat |
| afmetingen (l x b x h) | 115x111x52mm |
| op voorraad in | Hoogeveen |
| skucode | BLKNUC7i5DNH2E |
| geschikt voor | Foto bewerken, Huiswerk, Internetten, Lichte games (Roblox, Minecraft, League of Legends, CS:GO, The Sims), Netflix, Tekst verwerken, Video bewerken, YouTube |
| eancode | 0735858349680 |
| nieuwprijs | 485 |
Over deze refurbished Intel NUC Kit NUC7i5DNH
In deze Intel desktop computer zit een Intel Core i5 en 8GB DDR4 aan werkgeheugen. De desktop computer is volledig refurbished, dus zal nog lang in optimale staat gebruikt kunnen worden. De ingebouwde snelle 256GB SSD schijf biedt ruime opslagcapaciteit voor al uw bestanden, van documenten tot multimedia. Deze computer bevat een snelle SSD, waardoor u geniet van razendsnel opstarten. Met de Intel HD Graphics GPU kunt u uw visuele toepassingen nog sneller draaien. U kunt nog beter gebruik maken van deze computer van Intel door de HDMI aansluiting. Deze desktop biedt een scala aan opties: HDMI aansluiting.
Deze desktop is ideaal voor dagelijkse taken zoals internetten, online bankieren, tekstverwerking, e-mailbeheer en het maken van huiswerk. Deze desktop is perfect geschikt voor entertainment, zoals het streamen van content op YouTube, Netflix en Videoland. Foto's bewerken? Dat doet deze desktop moeiteloos en efficiënt. Geniet van lichte gaming met titels als Roblox, en Minecraft op deze desktop.
Deze desktop is volledig door ons refurbished. Daardoor, en dankzij de verse Windows 10 Pro installatie, kunt u binnen no time gebruik maken van de desktop!
U kunt eigenlijk niet zonder
Klanten over computerzaak
Persoonlijk advies?
Wilt u meer weten over deze refurbished laptop? Of wilt u advies welke laptop het beste bij u past?
Wat ontvang ik allemaal?
Deze computer wordt compleet en startklaar geleverd. 
- Waardebon voor een gratis computer APK t.w.v. €50,-
- Uw computer met een nieuwe Windows installatie
- De stroomkabel
Nu met 2 jaar garantie!
Al onze producten zijn uitgebreid door ons getest, ook deze Intel NUC Kit NUC7i5DNH. Alle desktops worden daarom geleverd met 2 jaar garantie! Ook wanneer er buiten de garantieperiode iets aan mankeert kunt u gewoon contact opnemen. Wij proberen altijd een goede oplossing te vinden.
Gratis APK voor desktops t.w.v. €50,-
Wordt uw Intel NUC Kit NUC7i5DNH na een tijd trager? Of heeft deze onderhoud nodig? Geen probleem! Bij aankoop van een van onze refurbished desktops ontvangt u ook nog eens een waardebon voor een gratis APK voor uw nieuwe Intel NUC Kit NUC7i5DNH t.w.v. €50,-!
Artikelnummer: CZ018948







